כיוונים

כיוונים

מרחב עבודה משותף: הבשורה החדשה בעולם התעסוקה

בשנים האחרונות חלה עלייה מטורפת בביקוש למתחמי עבודה משותפים, במיוחד בתחום ההייטק. המאמר הבא נסביר מה זה מתחם עבודה משותף, איך הוא יכול לעזור לעסק שלכם ומה מציעה חברת DOGETHER?

מה זה מתחם עבודה משותף?

מתחם עבודה משותף הוא מתחם שמהווה בית עבור יזמים מתחומים שונים, שבו הם יכולים למצוא את כל הצרכים של העסק שלהם במקום אחד. מדובר במרחב עבודה משותף שישפר לך את יום העבודה, הכולל סביבה תומכת של אנשים יוזמים, בין אם מדובר בצרכים טכניים ובים אם בצרכים עסקיים. במרחב העבודה המשותף תקבלו תמיכה טכנית צמודה, מטבח מאובזר, משרדים פרטיים ומאובזרים, אזורי מפגש משותפים ועוד מגוון רחב של אפשרויות שפשוט יזניקו את העסק שלכם קדימה.

אילו שירותים מספקת חברת DOGETHER?

חברת DOGETHER מאמינה שאתם יכולים לעבוד הרבה יותר טוב ביחד. המשימה שלה היא לספק לכם את הסביבה הנכונה וליהנות מגמישות וניידות בעבודה. בתוך כך, אנחנו מאמינים שעם DOGETHER לא יהיה לכם עוד יום משעמם אחד במשרד. אז אילו שירותים מציעה החברה?

משרד פרטי

החברה מציעה מגוון רחב של משרדים פרטיים שיכולים להכיל עד 1000 איש. המשרדים הללו כוללים כמובן אבזור מלא, שולחנות, כיסאות ועוד. תוכלו להיכנס למשרדים הללו בכל שעות היממה כדי לעבוד וליהנות מאזור לאונג' מפנק ובר שתייה חופשי. במשרדים הללו יש חדרי ישיבות וגישה לאירועים של DOGETHER.

לאונג' וקהילה

תוכלו ליהנות מעמדה חמה ומלאונג' מפנק כולל בר שתייה חופשי. בנוסף, גישה לכל אירועי הנטוורקינג, כל זאת בתשלום חודשי וללא התחייבות.

עמדה קבועה במשרד משותף

אם אתם פרילנסרים תוכלו ליהנות מעמדה קבועה במשרד משותף וכן ליהנות מכל השירותים שהמתחם מציע, עליהם פירטנו מקודם.

חדר ישיבות

תוכלו ליהנות מחדרי ישיבות לאירוח של עד 27 אנשים. גם חדרי הישיבות של החברה מאובזרים לגמרי ומתאימים מאד לפגישות עסקיות גדולות. חדרי הישיבות הללו מצוידים בכל הטכנולוגיות הכי מתקדמות, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

מרחב עבודה משותף: הבשורה החדשה בעולם התעסוקה

מה היתרונות לעבודה במרחב משותף?

חיסכון בכסף

כשאתם לוקחים שירות של חלל משותף אתם מקבלים את כל השירותים במקום אחד ומשלמים לכתובת אחת. זה כמובן יחסוך לכם לא מעט כסף כי מדובר בתשלום אחד שגם מוזיל לכם את ההוצאה באופן משמעותי.

פחות אנרגיה וכאב ראש

כפי שציינו, אתם מקבלים מתחם מושלם שיש בו פשוט את הכל. אתם לא צריכים לדאוג לחברת ניקיון, לתמיכה טכנית, לציוד טכנולוגי ולמדפסות. הכל כבר מוכן רק לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע עם העובדים שלכם ולהתחיל לעבוד.

עיצוב יוקרתי

אם אתם מנהלים חברה אתם ודאי מכירים את המשמעות של משרד יוקרתי ומעוצב. המשרד הוא הפנים שלכם ולא משנה כמה החברה תהיה מקצועית, אם המרדים שלה מוזנחים לא עשיתם בזה שוום דבר. ב- DOGETHER אתם מקבלים משרד מעוצב ויוקרתי ואנחנו בטוחים שאם תביאו מישהו לפגישה, הוא לא יישאר אדיש למשרד שלכם.

שיתופי פעולה פורים

כשאתם עובדים במרחב עבודה משותף אתם לא לבד, אלא עובדים בסמוך למאות עסקים שעובדים גם הם במתחם. לכן, אנחנו בטוחים שאתם תערבבו איתם ותיצרו את שיתופי הפעולה שיקפיצו את העסק שלכם קדימה.

לסיכום

אין ספק שעבודה במתחם עבודה משותף היא בשורה של ממש, במיוחד בכל מה שקשור לתחומי ההייטק. אם אתם רוצים לבוא על מוכן ועל הדרך לנצל גם את הנטוורקינג עם קולגות לתחום, זה הפתרון המושלם עבורכם.

גלילה לראש העמוד