כיוונים

כיוונים

ספרי קודש: אוצר הספרים מציע מגוון עשיר של ספרים לרכישה באינטרנט

חלק מהותי ובלתי נפרד מהתרבות היהודית וההיסטוריה של העם היהודי, הוא הכתבים העתיקים וספרי הקודש הם חלק מהפולקלור שלנו. הרוב מכירים את התורה הקדושה, את התנ"ך ואת הפירושים המאוחרים לכתובים, אבל חשוב לדעת כי ארון הספרים היהודי מכיל הרבה יותר מזה וכולל הרבה מאד כתבים והגות שחשוב מאד להכיר. אם אתם מחפשים ספרים כאלו לבית שלכם, או שאתם אחראים על הספרייה בבתי ספר ובישיבות, או אפילו אחראים על האבזור בבית הכנסת בו אתם רגילים להתפלל, יכול מאד להיות שגם אתם מחפשים ספרים מהסוג הזה ברגעים שונים של החיים. בדיוק לשם כך אנו רוצים להכיר לכם את אתר אוצר ספרים, בו תוכלו לרכוש מעתה והלאה את כל ספרי הקודש שאתם מחפשים במחירים משתלמים. הנה מה שחשוב לדעת על האתר וכמה סיבות טובות מדוע לרכוש את ספרי הקודש שלכם דווקא ממנו.

כל סוגי ספרי הקודש שאתם מחפשים

הדבר המאתגר ביותר ברכישת ספרי קודש הוא למצוא באופן מדויק את הספרים שאנו מחפשים וזהו למעשה היתרון הראשון של האתר הזה. בקרו באתר אוצר הספרים ותוכלו לראות בעצמכם כי מדובר על אתר שמחזיק מלאי עצום של ספרים בקטגוריות שונות. הנה כמה מהן:

ספרי יסוד לבית היהודי:

חומשים ומקראות גדולות, פירושים על התורה, פירושים על התנ"ך וכן ספרי עזר וספרים נלווים. באתר תוכלו למצוא את כל ספרי הקודש שאתם רוצים שיהיו לכם בבית.

משנה ומשניות:

כל המשניות של ההוגים הגדולים ביותר, החל ממשניות קהתי, דרך המשניות המפורסמות ש לזכר חנוך בכל ההוצאות, פרקי אבות וכן הלאה.

גמרא, תלמוד ירושלמי ותלמוד מבואר:

כל ההוגים הגדולים ביותר כמו שטיינזלץ, ש"ס וילנא, טלמן וכן הלאה. כל הוצאות התלמוד הירושלמי כמו עוז והדר, ירושלמי מאורי אור והוצאות נוספות.

ספרי הלכה:

מבחר ענק של ספרי הלכה כגון שולחן ערוך, משנה ברורה עוז והדר, ארבעה טורים הוצאת שירת דבורה, ארבעה טורים המאור ועוד.

ספרים בנושאים מרכזיים:

מגוון ספרות חכמים וספרי קודש בנושאים מובילים כמו הריון ולידה, זוגיות ושלום בית, ילדים וחינוך, פסיכולוגיה קואצ'ינג וגרפולוגיה ועוד.

ספרי קודש: אוצר הספרים מציע מגוון עשיר של ספרים לרכישה באינטרנט

קטגורית ספרים נדירים

עוד קטגוריה מעניינת במיוחד שקיימת באתר ששווה לדבר עליה במיוחד היא קטגורית ספרים נדירים. כך למשל אפשר למצוא באתר הוצאות נדירות ביותר של ספרי הקודש הכי נדירים. ספרים כמו מפתח שלמה (ספר נדיר מאד שיצא ב-500 עותקים בלבד), תיקוני הזהר עם פירוש בניהו, שני הכרכים של ההוצאה הנדירה זהר חמה בראית מפי רבי אברהם אזולאי, ספר נחש הנחושת המקורי וכן הלאה. אם אתם אוספים ספרים נדירים זהו בהחלט המקום למצוא את הספרים המיוחדים ביותר בארון הספרים היהודי.

מחירים שוברי שוק

לבסוף חשוב לדבר על המחירים שאפשר למצוא באתר. מדובר בפרויקט שלמעשה שם לו למטרה להנגיש את הטקסטים היהודיים החשובים לקהל הרחב מתוך הבנה שלא כולם יכולים להרשות לעצמם לשלם מחירים מופרזים. על כן, הם מציעים את רוב הספרים שלהם במחירים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק, וזה מצוין במיוחד אם אתם צריכים לקנות יותר מספר אחד, למשל אם אתם קונים ספרים לבית ספר תיכון או לישיבה.

כמובן שאת כל הספרים תוכלו להזמין במשלוחים מהירים עד אליכם, ככה שבכלל אין צורך לצאת מהבית בשביל זה. בשורה התחתונה מדובר על אתר מצוין כשאתם מחפשים ספרי קודש וטקסטים יהודיים ואנו בהחלט ממליצים לבקר בו בהקדם.

גלילה לראש העמוד