כיוונים

כיוונים

מתאמנים לנינג'ה ישראל? 5 פריטים שיעזרו לכם באימונים

 

כבר שנה שנייה ברציפות שהמרענן הרשמי שלנו היא התכנית נינג'ה ישראל. אם לפני העונה הראשונה לא הרבה ידעו מה זה אתגר הנינג'ה, לקראת העונה השנייה כבר כולם נרשמו לחוגי טיפוס הרים, פרקור, וסטריט וורקאאוט. כל נער שיש להוריו בית עם חצר בנה לעצמו סטפר בגינה, ואין מישהו שלא רוצה להיות הנינג'ה הציוני הראשון. אספנו עבורכם חמישה פריטים שיעזרו לכם באימונים המפרכים.

 

  1. שעון ספורט חכם

שעוני הספורט כבר אינם מוצר חדש ולא מעט ספורטאים כבר רכשו שעון מסוג כזה או אחר. אבל עם שעון חכם נינג'ה, האימון שלכם הופך לאפקטיבי אפילו יותר, ויש בו את כל האלמנטים שספורטאים צריכים. השעון צויד ברצועה דקה ונוחה, בשילוב מעולה של אופנה וספורט. הוא כולל כלי ניטור כושר ובריאות, מדידת דופק בפרק כף היד, מד צעדים, טיימרים ייעודיים לטיולים, ריצות, אימוני כוח, יוגה, ושחייה בבריכה. במהלך היום תקבלו התראות עבור הודעות ושיחות, ובלילה השעון ינטר את שנתכם. השעון מציע חיי סוללה ארוכים במיוחד – עד שנה ללא צורך בטעינה. בנוסף לכך שהוא מאמן ודוחף אתכם לבצע פעילות גופנית, הוא גם יתגמל אתכם במטבעות באפליקציה ייעודית על כל פעילות שתבצעו.

5 פריטים שיעזרו לכם להתאמן לאתגר הנינג'ה

  1. אוזניות מעולות

רכשו אוזניות נוחות ובאיכות מצוינת לנגן המוזיקה שלכם. הדבר חשוב במיוחד אם אתם עורכים פעילות אירובית ממושכת, כמו למשל ריצה. הכינו לעצמכם ספריית מוזיקה עשירה, כשמגיע שיר שאתם אוהבים תוך כדי אימון זה מסייע לתחושת "היי", האנרגיות יעלו לשמיים, ותרגישו הרבה יותר ערניים. האזנה למוזיקה אהובה מסייעת לאימון להיות אפקטיבי יותר ואף לשאת משקלים כבדים יותר.

  1. נעלי ריצה

טוב, ברור לנו שאתם יודעים שצריך נעליים, אבל חשוב להדגיש שאתם חייבים נעליים טובות, איכותיות, ואם אתם רצים – אז הן חייבות להיות נעלי ריצה שמתאימות לכם. אל תלכו על הנעליים הזולות ביותר שעשויות מחומרים זולים. הן אולי טובות כדי ללכת עם המשפחה למסעדה, אך הן לא בנויות לעמוד בעומס של להיות מוטחות שוב ושוב בקרקע ולשאת את משקל גופכם. נעלי ריצה מורכבות בטכנולוגיה משלהן ולכן מחירן אינו זול. מצד שני, אלו הנעליים שישמרו על הגוף שלכם, על הברכיים, ועל הגב.

  1. דלגית וגומיות כושר

אלו נראים כמו אמצעי כושר פשוטים, אבל נסו להחזיק חמש דקות של דילוגים בחבל מבלי להיתקל בו או מבלי לעצור ולהתנשף כאילו אתם מעשנים 4 קופסאות סיגריות ביום כבר 40 שנה. גם גומיות הכושר הן פשוטות ומסייעות לבצע תרגילי מתיחה באמצעים פשוטים וזולים.

  1. תוספי תזונה

התייעצו ובדקו אילו תוספי תזונה טובים עבורכם. ישנם הרבה מוצרים שלא מסייעים לדבר מלבד להגדיל את המינוס בבנק, אך ישנם תוספים אחרים שמסייעים להחזרת המלחים בתום אימון נינג'ה מפרך ואחרים שמקפיצים בחזרה את רמת האנרגיה.

 

 

גלילה לראש העמוד