כיוונים

כיוונים

פינוי בינוי: הפרויקטים החשובים שישפרו את מראה העיר ואיכות החיים של התושבים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בכמות הפרויקטים החשובים שמשפרים את מראה העיר ואיכות החיים של התושבים, אנחנו מדברים כמובן על פרויקטים של פינוי בינוי. מה זה פינוי בינוי, למה הוא נחשב לפרויקט כה חשוב ומה היתרונות שלו? כל התשובות לפניכם.

מה זה פינוי בינוי?

פינוי בינוי הוא פרויקט שמטרתו לשדרג אזורים עירוניים מוזנחים וישנים. במהלך הפרויקט מפנים את דיירי הבניין למקום מגורים חלופי, הורסים את המבנה ומקימים מבנה חדש ומודרני במקומו. אגב, באתר מגדילים נדל"ן תוכלו למצוא לא מעט כתבות מעניינות בנושא פינוי בינוי, כך שמומלץ מאד להציץ, נדבר על כך בהמשך המאמר.

מעבר לעובדה שהפרויקט הזה נועד לשדרג את האזור העירוני המוזנח, הוא נועד גם על מנת לשפר את איכות החיים של הדיירים במקום, ששנים רבות סבלו מהזנחה ומתשתיות לקויות. בתוך כך, באמצעות פרויקט פינוי בינוי המדינה מנצלת באופן מקסימלי את הקרקע הקיימת בערים, במקום לאתר קרקעות נוספות לבנייה.

למה פינוי בינוי הוא פרויקט חשוב?

פינוי בינוי הוא פרויקט חשוב מאד מפני שהוא מספק פתרון לבעיית הביקוש וההיצע בתחום הנדל"ן. מעבר לעובדה שמבנה משודר מבחינת המראה שלו, הוא יכול להכיל גם כמות גדולה יותר של דירות למגורים ובתוך כך מספק מענה לאלה שעדיין מחפשים פתרונות דיור. בנוסף לכך, העיר משתדרגת כולה ומקבלת מראה מודרני וחדיש, כיאה לערים מתקדמות בכל העולם. זו בדיוק הסיבה שבגינה בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביצוע של פרויקטים של פינוי בינוי וכמובן עלייה בביקוש לפרויקטים כאלה, הן בקרב יזמים והן בקרב אזרחים כאחד.

 

 

מה היתרונות של פינוי בינוי?

כשאנחנו מדברים על פינוי בינוי אנחנו יכולים לציין בפה מלא שכל הגורמים שמעורבים בפרויקט מרוויחים. מצד אחד, הדיירים מרוויחים מכיוון שהם מקבלים נכס משודרג שהם לא חלמו עליו. זה אומר שכשהם חוזרים הביתה הם מקבלים נכס גדול יותר, חדש יותר עם מרפסת, ממ"ד, חניה ועוד. את כל הטוב הזה הדיירים מקבלים ללא תשלום אגורה אחת ליזמים.

מצד שני, היזמים עצמם מרוויחים גם הם לא מעט מהפרויקט, מכיוון שתמורת ניהול הפרויקט הזה הם מקבלים מהמדינה לא מעט שטחים שהם יכולים לבנות עליהם ולשווק אותם ללקוחות. בנוסף, המדינה עצמה מרוויחה לא מעט מהפרויקט מכיוון שמי שמממן אותו בפועל הוא היזם ולא היא. כמובן שעל הדרך היא מרוויחה את ההתחדשות העירונים והשדרוג של מראה הערים הגדולות במדינה. נכון, מדינת ישראל היא אמנם לא מדינה כזו מבוגרת, אך כפי שאתם ודאי יודעים במרכזי הערים שלנו בהחלט ניתן למצוא אזורים מוזנחים, שלא לדבר על הפריפריה.

אתר מגדילים עם כל המידע הרלוונטי על פינוי בינוי

אתר מגדילים הוא פורום מקצועי שמטרתו להעניק לכל הגורמים המעורבים בפרויקטים של פינוי בינוי והתחדשות עירונית את כל הכלים שהם צריכים על מנת להצליח. יש באתר המון כתבות עם מידע מקצועי שיסייעו לכם ללמוד על התחום לפני שאתם ממהרים לצאת לדרך. במיוחד כשמדובר בפרויקט כה מורכב של פינוי ובינוי, פרויקט שלוקח לא מעט זמן, חשוב שתגיעו אליו בשלים וכשאתם מבינים ממה מורכב התהליך מתחילתו ועד סופו.

לסיכום

אין ספק שפינוי בינוי הוא פרויקט חשוב מאד ומעבר לעובדה שהוא משדרג את הנוף העירוני, כל הצדדים שמעורבים בו מרוויחים וזה כמובן יתרון משמעותי. אם אתם רוצים לקרוא את כל המידע החשוב על פינוי בינוי אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר מגדילים נדל"ן.

גלילה לראש העמוד