כיוונים

כיוונים

איחוד הלוואות: מה זה אומר – ואיך "חכם משכנתאות" יכולים לעזור לכם?

עבור רבים הקורונה הסיטה את המסלול הפיננסי למקום של קושי, חובות ותחושת חוסר אונים. מכאן שרבים פנו ללקיחת הלוואה. עם זאת, כאשר הלוואה עבור תשלום שכ"ד מתווספת להלוואה עבור רכישת רכב, מימון לימודים, שיפוץ עסק וכדומה, לא רק שמגדילים את הבור הכלכלי, אלא גם קשה לעקוב אחר יעדי החזר, ריביות וכדאיות כלכלית. לאור כל זאת די מהר מבינים שאותה הלוואה שהייתה אמורה לסייע, בעיקר העמיקה קושי כלכלי. מה אם כן עושים? ניגשים להכיר כיצד איחוד הלוואות עשוי להוביל לחיסכון משמעותי של אלפי שקלים. נשמע כמו מצב שהייתם שמחים לשמוע עליו פרטים נוספים? לרשותכם כל מה שצריך וחשוב לדעת בנושא!

ראשית כל הכוונה מקצועית

טרם נעבור להבין מה עומד מאחורי הפתרון "איחוד הלוואות", נקפוץ לשורה התחתונה – השיטה עובדת והיא כבר סייעה ללא מעט אנשים לחתוך מההחזר החודשי למעלה מ-7,000 ש"ח. מה אם כן עומד מאחורי הפתרון שמוביל לחיסכון כה משמעותי? ראשית נציין שעל מנת לפצח את הנוסחה כראוי נדרשת הכוונה מקצועית. הכוונה שבקיאה בתחום, הכוונה שיודעת להתייחס כראוי לכל פרמטר והכוונה שבאמת ובתמים רואה בשירות שליחות. גם אתם רוצים חברה שתראה אותכם מעבר לעוד לקוח, ותציב לעצמה משימה לסייע לחסוך בהוצאות החודשיות? הכירו את חברת "חכם משכנתאות". חברת "חכם משכנתאות" בקיאה בלקיחת משכנתא ראשונית, אך גם בכול מה שמעבר, כולל כמובן איחוד הלוואות.

 

 

כל הסיבות לנצל איחוד הלוואות

עתה לאחר שהבנו שהשיטה עובדת ולאחר שהבנו שצריך סיוע מקצועי, נעצור להבין כיצד הפתרון עובד עבור רבים. מדובר באיחוד סך ההלוואות תחת קורת גג אחת, וכפי שמסביר עידו עוז (מנהל ומקים חברת "חכם משכנתאות"), כאשר סך ההלוואות מאוגדות ביחד אפשרי למזער את סכום ההחזר החודשי באופן ניכר ובמקביל להטיב את תנאי הריבית. עוד ראוי לציין שגם אם אתם נחשבים "מסורבי בנקים" ואפילו אם נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל, עדיין יש מקום תמרון, וזאת בזכות גופי הלוואה חוץ בנקאיים, משמע ראוי לדעת כיצד לקרוא את המפה השלמה ולפעול בהתאם. הרעיון הוא לקחת אך כל אותן הלוואות "קטנות" ולהמיר אותן בהלוואת משכנתא אחת, כך שזוכים לפרוס את אותה הלוואה בודדת על פני תקופה הרבה יותר ארוכה. באופן שכזה גם ממזערים את ההחזר החודשי וגם מטיבים את סך תנאי ההלוואה.

ראייה מקיפה – הסוד להצלחה!

אומנם איחוד הלוואות אינה המצאה של חברת "חכם משכנתאות", אך בהחלט מדובר בחברה מובילה בתחום, ועל כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים שהגיעו לנקודת קיצון וחזרו להשיג שליטה בפן הפיננסי. על מנת לעמוד במשימה פעם אחר פעם, חברת "חכם משכנתאות" מקפידה לבחון באופן מקיף לא רק את האופי של ההלוואות שקיימות ברקע, אלא גם את המצב בשוק, את ההיתכנות הכלכלית של כל לקוח וכדומה, וזאת כמובן תוך התייחסות מעמיקה לסך ההוצאות וההכנסות המשלימות.

לפני שמתייאשים מבקשים עזרה

עתה כאשר ברור שאומנם אין קסמים, אך כן יש תוכנית פעולה מושכלת ופרטנית, רק נותר לציין שאיחוד הלוואה בהחלט מותאם לכולם. הן לאנשים שיכולים לקחת הלוואה בבנק והן לאנשים שנדרשים לחפש חלופות חוץ בנקאיות. הרעיון הוא שגם אם חושבים שאין דרך לסייע למקרה הפרטני שלכם, תמיד מוטב לבדוק זאת היטב מול גוף מקצועי. היועצים של חברת "חכם משכנתאות" ישמחו לעמוד גם לצדכם. מכאן ממש כפי שיודעים לקחת הלוואה בעת הצורך, כך גם כאשר מרגישים שטובעים והחובות רק מתעצמים, חשוב לדעת לעצור ולבקש מדמות מקצועית שתיקח מידכם את המושכות, ותנווט את סך ההלוואות למקום כמה שיותר כלכלי, מתון והגיוני. אם רק תיבחרו בכך תוכלו לייצב ולשפר את מצבכם הכלכלי.

גלילה לראש העמוד