כיוונים

כיוונים

ביטוח בריאות, משכנתא ואפילו ביטוח חיות חמד: כל סוגי הביטוח באתר ביטוח בטאץ'

ביטוח הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. זה מתחיל בביטוח בריאות שאנחנו קונים לילדים שלנו כבר כאשר הם נולדים, ממשיך בביטוח משכנתא שמלווה אותנו בתהליך רכישת הדירה ומהווה תנאי לקבלת ההלוואה מהבנק וכולל כמובן גם ביטוח רכב או ביטוח נסיעות. בנוסף, אפשר כיום למצוא פוליסות מיוחדות ובהן ביטוח קבלנים, ביטוח חיות מחמד ועוד. הדרך הכי טובה לרכוש כיום ביטוח היא לעשות את זה בהתאמה אישית. אבל באיזה תחומים זה רלוונטי ומה עושים כדי לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על היקף הכיסוי בפוליסה? הנה כל התשובות.

איך בוחרים את הביטוח הטוב ביותר?

הבעיה בעבר הייתה שהמובטחים לא באמת ידעו כיצד לבחור את הביטוח שמתאים להם. בנוסף, הם בכלל לא הצליחו להבין למי הם אמורים לפנות בשביל לקבל הצעת מחיר רלוונטית. אבל כיום, גלישה לאתר הרשמי של חברת ביטוח בטאץ' למשל מגלה שאפשר לרכז את כל סוגי הפוליסות הרלוונטיות תחת קורת גג אחת.

חברת ביטוח בטאץ' היא ברוקר דיגיטלי שפועל לפי מודל MGA מארצות הברית. השיטה היא של "סוכן אובייקטיבי", כאשר המשמעות היא דמי ניהול אחידים. בנוסף, הפלטפורמה של חברת הביטוח דיגיטלית לחלוטין.

 

מה היתרונות של ביטוח בהתאמה אישית?

ביטוח בהתאמה אישית משנה את כללי המשחק. קודם כל, המשמעות היא שלא משלמים על סעיפים בפוליסה שאותם בכלל לא צריכים. בניגוד לפוליסת ביטוח גנרית שמורכבת על ידי חברת הביטוח ומוצעת לכל סוגי הלקוחות כמקשה אחת, כאן המטרה היא להתאים אישית את הסעיפים הקיימים וכמובן להבטיח כיסוי אופטימאלי.

בנוסף, ביטוח בהתאמה אישית הוא זול יותר. הביטוח הזה זול כי לא משלמים על כיסויים שלא צריכים ומשום שכל לקוח מקבל רק את ההצעה הרלוונטית עבורו. אם מוסיפים למשוואה את העובדה שמלכתחילה ניתן לרכוש את פוליסת הביטוח על גבי פלטפורמה דיגיטלית, מניבים מדוע החיסכון הוא של מאות שקלים בשנה.

מה הקשר בין פלטפורמה דיגיטלית לבין חיסכון בהוצאות?

ביטוח שאותו אפשר לקנות אונליין חוסך בהוצאות לחברה. כאשר החברה משלמת פחות על שכירות משרדים, כוח אדם והוצאות חשמל או מים, היא גובה פחות כסף מהלקוחות שלה. במילים אחרות, החברה שמפעילה פלטפורמה דיגיטלית דרכה ניתן להתאים אישית לכל לקוח את כל סוגי הביטוחים מבטיחה ללקוחות הקצה חיסכון בהוצאות.

חשוב להבין שהפלטפורמה הדיגיטלית לא באה על חשבון שירות ויחס אישי. גם לחברה שפועלת אונליין יש חתמי ביטוח, היא נמצאת תחת פיקוח של רשות שוק ההון ואפשר לפנות אל הנציגים שלה כדי ליהנות מזמינות גבוהה. כל זה מתחבר יחד לחשיבות של הביטוח ולאופן שבו בוחרים אותו.

כך תבחרו את פוליסת הביטוח שמתאימה לכם

ריכוז של כל סוגי הביטוח באתר אחד הוא חדשות מעולות עבור קהל היעד והלקוחות. זה חוסך המון זמן וביקורים פיזיים אצל סוכני ביטוח, מקל על השוואה בין תנאי הפוליסות וכאמור גם מבטיח פרמיה חודשית יחסית נמוכה ולצדה כיסוי מקיף ומלא. כיום יש מעל 100 מוצרי ביטוח באתר ביטוח בטאץ' והרשימה כוללת גם פוליסות אלמנטריות וגם ביטוחים ייחודיים.

לסיכום

הדרך לבחור את הפוליסה המתאימה היא לעבור את התהליך באופן היברידי. המשמעות היא שבשלבים המוקדמים של התהליך מבצעים את הפעולות דרך האתר ובאופן עצמאי, בעוד לאחר מכן הפוליסות נבדקות על ידי חתמי ביטוח מנוסים. זהו תהליך היברידי שקיים כאמור שנים רבות בהצלחה בארצות הברית וכעת הוא מגיע גם לישראל.

גלילה לראש העמוד