כיוונים

כיוונים

ה-מקום שלכם ללימודי ביוטי – מכללת רימונים

לימודי ביוטי הפכו בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימודים המבוקשים ביותר, ולא בכדי. מדובר במסלול מרתק המשלב בין ידע תיאורטי לבין ידע מעשי אשר אותו ניתן לתרגם לקריירה ענפה בתחום שרק הולך ומתפתח, הן בישראל והן בעולם. אם גם אתם רואים את עצמכם עוסקים בתחום ורוצים להצליח בו, להלן כל מה שצריך לדעת אודות מכללת רימונים ומסלול ההכשרה שיעניק לכם את היכולת להקפיץ את הקריירה כמה שלבים קדימה.

לימודי ביוטי – הכשרה מקיפה להשתלבות בתעשייה

מכללת רימונים נחשבת לאחת המכללות המובילות בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא במגוון רחב של מסלולי לימוד שהכשירו מעל ל-8,000 בוגרים ובוגרות להשתלבות בתעשייה. לימודי ביוטי נערכים במתכונת של 820 ש"נ מעניקים לגברים ונשים את ההזדמנות לקבל הכשרה מקיפה בתחום, כאשר היתרון של מכללת רימונים נובע בעקבות מסלול הכולל גם ליווי אישי וכן סיוע באיתור של מקום עבודה, בין אם אתם מתכננים לעבוד באופן עצמאי או כשכירים. מאחר והתחום הזה התפתח ומתפתח מאוד בעשור החולף, ניתן דגש במתכונת הלימודים על שלל נושאים מהותיים.

בין הנושאים הבולטים ניתן לכלול בין היתר: השפעת השמש על העור,  פילינג, הרכב תכשירים, טיפול באקנה ופוסט אקנה, מבנה העור ותפקודו, אנטומיה ופיזיולוגיה לצד היכרות מעמיקה עם רזי התחום, גם בפן המעשי וגם בפן התיאורטי. את הלימודים מלווים ומדריכים מיטב אנשי המקצוע בתחום, כאשר הקורס עצמו הוא בפיקוח מטעם משרד העבודה ומיועד בעבור כל מי שרוצה לפתח קריירה בענף הביוטי.

 

 

לימודים מרתקים ובעלי השפעה על חייהם של מטופלים

אם עד לפני מספר שנים עולם הביוטי נחשב לעולם מצומצם למדי, כיום רבים מבינים כי מדובר בעולם מרתק שרק הולך ומתפתח ולמעשה מעניק בעבור גברים, נשים כמו גם בני נוער את היכולת להגביר את הביטחון והדימוי העצמי. שורה ארוכה של טיפולים מתקדמים כמו למשל טיפול פילינג לצד מגוון רחב של טכניקות אשר התפתחו בחסות שימוש באמצעים טכנולוגיים, כמו טיפול בגלי רדיו למיצוק. את כלל הנושאים הללו תוכלו ללמוד במסגרת של לימודי ביוטי במכללת רימונים, כאשר היתרון נובע הן בשל ליווי אישי אותו אתם מקבלים לכל אורך הדרך אבל גם בשל תכני לימוד עדכניים שנועדו להכשיר את בוגרי התוכנית להשתלבות בענף. היכולת שלכם כמטפלים בעתיד להשפיע על חייהם של המטופלים היא ממשית ובעלת השפעות דרמטיות, ועל כן אין ספק כי מדובר במסלול לימודים המגלם בחובו פוטנציאל אדיר.

ביקוש גבוה ללימודים לצד שפע של אפשרויות תעסוקה

אחת מהסיבות המרכזיות לביקוש הגבוה ללימודי ביוטי נובע בין היתר מהביקוש הגבוה לאנשי מקצוע בתחום, הן על ידי פיתוח של קריירה עצמאית או באמצעות השתלבות במכון המתמחה במתן של טיפולים. באמצעות הרשמה ללימודי ביוטי במכללת רימונים תוכלו לקבל את הדחיפה לה אתם זקוקים ואף לקבל סיוע באיתור עבודה, כל זאת מתוך מטרה לא רק להשלים את הלימודים אלא גם לנצל את הידע לטובת פיתוח של קריירה ענפה בתחום הביוטי. ברבות השנים הצליחה המכללה להכשיר אלפי תלמידים ותלמידים בהצלחה יתרה, ותוך שימת דגש על פיתוח ידע ומיומנות הנדרשים בעבור כל מי שרוצה לעסוק בתחום.

לסיכום

עולם הביוטי מעניין אתכם? זה הזמן להירשם ללימודי ביוטי במכללת רימונים. זה הזמן להיכנס לאתר, לקבל מידע אודות מסלול הלימודים וכן לגבי תנאי הקבלה, כל זאת מתוך מטרה לקבל דריסת רגל משמעותית המתבצעת על רקע של הכשרה מקיפה וכן שימת דגש על מענה אישי, כל הדרך להשתלבות בתחום מרתק ובעל פוטנציאל אדיר מבחינת כושר ההשתכרות וכן היכולת לשנות לטובה את חייהם של המטופלים שלכם.

גלילה לראש העמוד