כיוונים

כיוונים

מה תפקיד הפילינג בבריאות עור הפנים?

לפילינג תפקיד חשוב בחידוש ורענון עור הפנים. במדריך זה נסביר מהו תפקידו וכיצד תוכלו לוודא כי אתם רוכשים פילינג איכותי אשר יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מהו תפקידו של הפילינג בשגרת הטיפוח?

עור הפנים שלנו מעיד רבות על מצבנו הרגשי והגופני. למעשה, עור אשר אינו נקי נוטה לצבור עודפי תאים מתים אשר גורמים לפיגמנטציה, אדמומיות ומראה עור יבש ולא בריא. נוסף לכך, הצטברות של תאי עור מתים גורמת להופעה של פצעונים, גם בגילאים מבוגרים. תפקידו של הפילינג הוא לעזור בבנייה מחודשת של תאי העור, וזאת באמצעות ניקוי עמוק של העור. עם פילינג לפנים ניתן לקבל תוצאות מצוינות בדמות עור קורן ורענן, כמו גם לשפר את יכולת החדרת חומרי טיפוח אל תוך העור בצורה יסודית, וכן להבהיר ולשפר את מרקם עור הפנים.

מה תפקיד הפילינג בבריאות עור הפנים -

כיצד משתמשים בפילינג?

מאחר ומדובר בגירוי של העור מומלץ לבצע טיפול פילינג אחת לשבוע, על פנים יבשות ונקיות. יש לעסות היטב את הפילינג על העור ולהמתין מספר דקות, ורק לאחר מכן לשטוף את העור במים חמימים. פילינג הוא מוצר טיפוח אשר מתאים הן לגברים והן לנשים, אולם חשוב מאוד לבחון את הרכיבים ולהתאים אותם בדיוק לסוג העור. בעבור גברים, מומלץ שלא לבצע את הטיפול לאחר פעולת הגילוח וזאת בשל העובדה כי העור נוטה להיות מגורה. גם בעבור נשים אשר עוברות טיפולים קוסמטיים כמו שעווה באזור הפנים, מומלץ להמתין עד אשר העור נרגע ורק לאחר מכן לבצע את הטיפול בבית.

האם שימוש בפילינג מתאים לכל סוגי העור?

בשנים האחרונות החלו חברות בעולם הקוסמטיקה הטבעית להציע מגוון רחב של מוצרים אשר לא נוסו על בע"ח ואשר אינם מכילים חומרים מסרטנים או רעילים. פילינג אשר נעשה בעבודת יד ובאמצעות שימוש בחומרי גלם טבעיים יכול לשפר פלאים את בריאות העור, גם כאשר מדובר במצב של אקנה או כאשר העור מגורה ויבש. תפקידו של הפילינג הוא להשיל את תאי העור המתים, ובכך לעודד צמיחה של תאי עור חדשים אשר יהפכו את מרקם העור. יתרה מכך, ניתן להשתמש בפילינג גם לאזורים נוספים: אזור המחשוף, גב, צוואר ובידיים. התחושה אשר נותרת לאחר השימוש בפילינג היא מפנקת במיוחד ולכן שימוש בפילינג מתאים בהחלט לכל סוגי העור. בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי פילינג, החל מפילינג רפואי ועד פילינג טבעי אשר נחשב לבשורה של ממש בענף הקוסמטיקה. הסיבה לכך נעוצה בתוצאות מצוינות אשר התרחשו לאחר שימוש קבוע, ועל כן אם אתם עדיין מתלבטים – זה בדיוק הזמן להתחיל ולהתנסות במוצר איכותי אשר אותו ניתן לשלב בשגרת הטיפוח השבועית. זכרו, העור שלנו הוא כרטיס הביקור ושלנו – ולכן חשוב לדאוג לו.

גלילה לראש העמוד