כיוונים

כיוונים

שכירים בעלי הכנסות נוספות – אין צורך לנסוע לרואה החשבון שלכם! הכירו את Qtax

הגשת דוח שנתי בעקבות הכנסות ממקורות נוספים הוא חלק בלתי נפרד מההתנהלות של כל שכיר אל מול רשויות המס, וזאת כחלק מהבנה כי על כל הכנסה אשר עולה על 650,000 ₪ נדרש לדווח. אם בתור שכירים התרגלתם לגשת לרואה החשבון ולהגיש לו את המסמכים בשביל להגיש את הדוח, כיום ניתן להיעזר באתר Qtax אשר מאפשר לכם לבצע את כל התהליך באופן דיגיטלי, מהיר ויעיל, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם שימת דגש על סיום הגשת הדוח בהתאם ללוחות הזמנים. מה כולל השירות ולמי הוא עשוי להתאים? להלן הפרטים.

הגשת דוח שנתי בעבור שכירים בעלי הכנסה נוספת – כל מה שצריך לדעת

מדי שנה נדרש כל בגיר מעל גיל 18 שמקבל הכנסות נוספות ממקורות כמו למשל הכנסות משוק ההון, השקעה בנדל"ן או כל מקור כספי אחר לדווח אודות הכספים באמצעות הגשה של דוח שנתי. הכנת דו"חות מס שנתיים לשכירים על ידי QTAX מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לחסוך זמן ומאמץ, ולבצע את התהליך באופן דיגיטלי לחלוטין. כל מה שאתם נדרשים לבצע בפועל הוא להיכנס לאתר, למלא את הפרטים האישיים ואת גובה ההכנסות ולאחר שחתמתם על ייפוי כוח, הדו"ח עובר לרואי חשבון המועסקים באתר ואשר בוחנים היטב את הדוח טרם הגשתו, כל זאת מתוך מטרה לוודא כי הוא עומד בדרישות של רשות המיסים.

מי שעומדת מאחורי האתר הזה היא פירמה מוכרת ומכובדת המתמחה בתחום של ראיית חשבון מזה שנים ארוכות. כמי שמבינים כי הטכנולוגיה היא בעלת השפעה חיובית על היכולת לקדם תהליכים, אין ספק כי מדובר בפלטפורמה מתקדמת ובעלת השפעה אדירה על הזמן של ציבור השכירים אשר מחויב להגיש את הדוח עד לתום השנה. השירות מתאים בעבור שכירים שרוצים שיגישו את הדוח בשמם ועם שימת דגש על מהירות ומקצועיות הנדרשת בכל הקשור לביצוע ההליך.

 

 

מגישים דוח במהירות וללא צורך בהתעסקות

שכירים בעלי הכנסה של מעל סכום של 650,000 ₪ מחויבים לדווח אודות ההכנסות, בין אם מדובר בהכנסות שמקורן בהשקעה בנדל"ן בחו"ל, שכירים בעלי שליטה בחברות בגובה של מעל ל-10%, השקעות בסכומים גבוהים בעולם שוק ההון לצד שכירים שמחזיקים גם בעבודה בתור עצמאיים. בחסות הטכנולוגיה והקדמה, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לקבל כיום שירותים משפטיים אונליין, וכעת גם ציבור השכירים בעלי הכנסות גבוהות יכולים לקבל את השירות של מילוי ושליחת דוחות לרשויות מס הכנסה מבלי לצאת מהבית וללא צורך ביצירת קשר עם רואה חשבון, כל זאת בלחיצת כפתור ובכך לחסוך לא מעט זמן כמו גם מאמץ, בייחוד לאור העובדה כי הפרטים שלכם נשמרים באתר (באם תבחרו כך) מתוך מטרה כי גם בשנה הבאה תוכלו לשלוח את הדוח, ולעדכן את הפרטים, במידה וחלו שינויים.

קבלת החזר מס בעקבות הגשת דוח

בשביל לקבל החזר מס בעקבות תרומות או פער בתשלום המס נדרש להגיש את הדוח השנתי. השירות של אתר Qtax מאפשר לכם לבחון האם אתם זכאים לקבלת החזר מס ולוודא כי במידה ונמצא כי אתם זכאים, לקבל את ההחזר ישירות לחשבון הבנק. אלפי ישראלים כבר קיבלו את ההחזר, ועל כן זה הזמן לנצל את הקדמה של האתר לטובת יצירה של מערך אשר מאפשר לכם כשכירים לקבל את המענה לו אתם זקוקים, באופן מרוחק ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם אבל גם לניצול הזדמנויות, כמו למשל קבלת החזר באם אכן נמצאתם מתאימים.

לסיכום

באמצעות הפלטפורמה של אתר Qtax תוכלו גם אתם להצטרף לציבור השכירים בעלי הכנסות נוספות הנדרשים להגיש דוח שנתי ועושים זאת באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית, כל זאת דרך רואה חשבון אינטרנטי הפועל בעבורכם וללא צורך בתיאום פגישה מול רואה חשבון. אז קדימה, למה אתם מחכים?

גלילה לראש העמוד