כיוונים

כיוונים

איך בוחרים פאנלים סולריים לגג הפרטי?

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר ההזמנות של פאנלים סולריים לגגות. אולם, לאור ההיצע חשוב לקבל ייעוץ מצד חברה מקצועית המתמחה בתחום, בכדי לבצע התאמה מדויקת ונכונה. כל הפרטים אודות השירות – במדריך המקוצר הבא.

פאנלים סולריים לגג: פשוט, אקולוגי וחסכוני

זה לא סוד שבשנים האחרונות אנו חווים מהפכה אקולוגית של ממש. למעשה, רבים מבינים כי תהליך הייצור של חשמל לא רק שמכביד על חשבון הבנק שלנו אלא גם בעל השלכות סביבתיות חמורות, ועל כן נדרש לבצע שינויים באורח החיים. דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות התקנה של פאנלים סולריים, אותם ניתן להתקין על הגג הפרטי של הבית או הבניין שלכם. באמצעות גג סולארי ניתן לייצר חשמל דרך קרינת השמש. למעשה, כל אחד יכול להתקין פאנל סולרי על הגג, ובכך לקבל מספר יתרונות: שמירה על סביבה אקולוגית ונקייה מגזי חממה מזהמים, עצמאות בכל הקשור לייצור חשמל והפחתה משמעותית במחיר חשבון החשמל אשר צפוי לעלות בשנים הקרובות, בשל ייצור מוגבר מצד חברת החשמל בהתאם לעלייה בהיקף הביקוש.

איך בוחרים- פאנלים סולריים לגג הפרטי

בחירה של פאנל סולרי – ייעוץ מקצועי נדרש

בכדי לבחור פאנל סולרי לגג שלכם, נדרש ליצור קשר עם חברה מקצועית ובעלת המלצות מוכחות בתחום. חשוב להבין כי בעת רכישה של פאנל סולרי נלקחים בחשבון מספר פרמטרים: גודל הגג, מאפייני הגג וגודל המערכת אותה נרצה להתקין. על כן, באמצעות חברה המתמחה בתחום של פנלים סולאריים ניתן לבצע בחירה מושכלת ונכונה המבוססת על הפרמטרים אותם ציינו. בהתאם לייעוץ אותו תקבלו, כך תוכלו לבחור את הפאנלים אשר יתאימו בצורה מדויקת למבנה של הגג, ובהתאם לכך ליצור לעצמכם סביבה אקולוגית המבוססת על ייצור חשמל חסכוני ואקולוגי, לשנים רבות. זכרו כי בסופו של דבר בהתאם למידע אותו תקבלו תוכלו לבחור את הפאנלים המתאימים ביותר בעבור הגג, ובתוך זמן קצר לתפעל את הפאנלים לצורך ייצור חשמל עצמאי, כפי שניתן לראות במגמה ההולכת וגוברת של התקנה של פאנלים סולריים, מגמה רווחת בעולם – וכעת גם כאן, במדינת ישראל.

מה חשוב לדעת לגבי התקנה של פאנלים סולריים?

לא נדרש להוציא היתר בנייה לצורך הקמה של פאנלים סולריים, אולם מדובר באישור הניתן רק בעבור גגות עד 7,000 מטר מרובע. אם מדובר בגג גדול יותר, נדרש להוציא אישורים רלוונטיים. עם זאת, החברה היא זו שתיקח את האחריות עליה ועל כן תוכלו לקבל שירות מיומן הכולל לא רק את הייעוץ והבחירה של פאנלים סולריים אלא גם תחזוקה שוטפת אחת לתקופה, לצורך ניקוי ובקרה של הפאנלים. לסיכום, מדובר בפרוצדורה אותה ניתן לעבור באמצעות סיוע לכל אורך הדרך, כך שתוכלו לקבל את המענה המדויק לכם – בהתאם לצרכים הנדרשים ועם קדמה טכנולוגית פורצת דרך.

גלילה לראש העמוד