כיוונים

כיוונים

5 טיפים לריענון המלתחות בחדר כושר

אנשים רבים משקיעים בעצמם והולכים לחדרי כושר, שם הם מוציאים אנרגיה ושומרים על בריאות נפשית ופיזית, אך גם חשוב לדעת שחדר הכושר שומר על הלקוחות, ולו באמצעות ציוד מתאים במלתחות, היכן שאנשים מבקשים להתארגן ולהירגע מהשיעור שהיה, היכן שאנשים מבקשים לשמור ציוד אישי ובו זמנית להתרענן. מכאן שחדר כושר איכותי אינו רק צריך להשקיע בבחירת אנשי הצוות וברכישת ציוד ספורטיבי, אלא בין היתר עליו להשקיע גם באזור המלתחות. כיצד? להלן 5 טיפים מוצלחים במיוחד!

  1. הסתייעו באתר ייעודי

הרבה פעמים קשה לערוך שינוי, ולו כי מתמכרים למצב הקיים. מכאן שאם מחפשים שלל כיוונים עבור שדרוג המלתחה, מוטב להכיר אתר שמתמחה במכירת ציוד ייעודי, ופה נעשה לכם את החיים קלים ונציע לבחון איזה ציוד למלתחות ולשירותים הציבוריים קיים באתר צהלש, כך שבתוך כמה דקות ניתן להבין מה בדיוק חסר גם עבור המלתחה שלכם.

  1. דיספנסר לסבון ונייר

אחד הדברים שחשוב לעשות בחדרי כושר זה לשטוף את הידיים, וזאת כי מדובר באזור בו אנשים מזיעים ועל כן יש הרבה חיידקים. אי לכך חשוב לווד שקיימים דיספנסרים איכותיים לניגוב הידיים, כאלו שהם מאסיביים, נוחים לשימוש ומצריכים מינימום מגע, ואף חשוב לוודא שקיימים דיספנסרים איכותיים לסבון נוזלי, כך ששטיפת הידיים תהיה אפקטיבית והשימוש יהיה נוח ויאפשר לשמור על הסביבה הציבורית מאורגנת ונקייה.

  1. לוקרים

כאשר אדם מגיע להתעמל ביחד עם אנשים נוספים, חשוב שהוא יחוש שמחכה לו מקום פרטי, בו הוא יכול לשמור באופן בטיחותי את הציוד האישי, ועל כן חשוב למצוא מקום עבור תוספת של לוקר, כזה שמאפשר אחסון נוח של תיק, מגבת, נעליים, לפטופ, ארנק וכדומה, כך שבאמצעות מפתח פרטי ניתן לחוש רגועים ששום פריט יקר ערך לא יימצא את דרכו לידיים לא שלו.

  1. מפיצי ריח

גם אם אין הרבה מקום במלתחה, למפיץ ריח תמצאו בקלות מקום. מדוע מדובר בתוספת כה חשובה? כיוון שלמלתחה מגיעים אנשים שאינם מריחים כ"כ כטוב (ולו כי הם הרגע סיימו אימון) לצד אנשים שמריחים רעננים (ולו כי הרגע סיימו להתקלח והספיקו להחליף בגדים). מכאן שמפיץ ריח מגשר בין הפערים ומייצר תחושה נינוחה ונעימה, כזו שנעים לשהות בקרבתה.

מפיץ ריח טוב

  1. פסים למניעת החלקה

הרבה פעמים תוספת קטנה מובילה לשינוי גדול, ועל כן שווה להוסיף פסים למניעת החלקה, במיוחד במקום שמועד לפורענות כגון מלתחה. במלתחה אנשים הולכים יחפים או לחלופין עם כפכפים רטובים, ועל כן גם אם הריצוף נוגד החלקה, עדיין תוספת של פסים ייעודיים תיצור הבדל משמעותי הן בתחושה והן בפרקטיקה. כמו כן, על מנת להנגיש את המלתחה גם לכבדי ראייה, מוטב לשלב משטחי אזהרה בולטים, ולו לפני הכניסה לאזור המקלחות.

שנסכם?

לסיכום נציין שחשוב להקפיד שהציוד הקיים מתוחזק כהלכה, חשוב לדבר עם הלקוחות ולשמוע מהם לאלו תוספות היו שמחים, ואף חשוב להשתמש בעצמכם במלתחה, ולו בכדי להבין טוב יותר את תרחיש המשתמש וממנו לגזור מה עוד מוטב להוסיף. בהצלחה!

גלילה לראש העמוד