כיוונים

כיוונים

היתרונות ברכישת עוקבים לרשתות החברתיות

רכישת עוקבים לרשתות החברתיות

אחת התופעות המשמעותיות של התקופה בה אנו חיים היא כמובן הרשתות החברתיות. ישנן רשתות חברתיות רבות מהמוכרות ביותר כמו פייסבוק ועד לפחות מוכרות כמו טוויץ'. העניין שיש לנו כבני אדם ברשתות החברתיות הוא מובן. זהו למעשה מקום וירטואלי בו אנחנו פוגשים אנשים אחרים, משוחחים איתם ובאים במגע. ניתן להגיע לאנשים רבים מאד דרך אותן רשתות כאשר המחסומים הגיאוגרפים לא מהווים כל שיקול. תופעה שנפוצה בעקבות הפופולריות של הרשתות החברתיות היא תופעת מובילי דעת הקהל והעובדה שניתן ממש להתעסק באופן מקצועי בכל הנושא הזה של רשתות חברתיות. רבים מאיתנו בוחרים בעיסוק באפיק הזה כאשר חלק מהאנשים מצליח ממש ומרוויח יפה מאד. פעילות נוספת שנהייתה פופולרית ברשתות השונות היא הפעילות של עסקים קטנים ואחרים באותן רשתות. ברשתות כמו פייסבוק, אינסטגרם או יוטיוב, ניתן להקים ולהפעיל דפים או ערוצים מסחריים ולבוא במגע עם לקוחות פוטנציאלים. אותם עסקים הפכו את הרשתות הללו לאפיקי פרסום ושיווק ממש כמו האפיקים הקונבנציונליים והתוצאות הטובות לא איחרו להגיע.

תחרות על כל עוקב

יחד עם הרשתות החברתיות, צמחה כאמור תעשיה של עסקים שרוצים ליהנות מחשיפה לאנשים רבים ככל האפשר. התחרות הזו גרמה לקושי בהשגה של אותה חשיפה. הגדלת עוקבים הפכה כבר מזמן למטרה בפני עצמה אצל מנהלי השיווק כאשר יש מספר דרכים להשיג זאת. המשיכו לקרא ותבינו מדוע רכישת עוקבים ברשתות החברתיות זה משהו שאתם חייבים להכיר יותר מקרוב ולשקול להטמיע בפעילות השיווקית העסקית שלכם.

הבעיה של דפים 'ערומים'

כאשר אנחנו פותחים דף עסקי חדש, אנחנו ניצבים בפני בעיה גדולה ביותר. אין לנו מספיק עוקבים. למעשה, זאת לא הייתה בעיה אילולא הנתון הזה היה סודי. מכיוון שכל אחד יכול לראות כמה עוקבים יש או אין לדף העסקי שלנו, דפים חדשים נשארים 'ערומים', כלומר ללא עוקבים. זה יוצר מצב של ביצה ותרנגולת בו עוקבים חדשים נרתעים מלעקוב. אם נרצה או לא, האדם הוא יצור מאד עדרי. אם הוא רואה שאנשים רבים עושים משהו, הוא יטה לעשות את אותו הדבר וההיפך. הפתרון של רכישת עוקבים נועד במקרה הזה בשביל 'להתניע' דפים שממש אין להם הרבה עוקבים. זו פעולה שנעשית בשביל לדרבן עוקבים עתידיים כן לשקול ולסמן אהבתי ולעקוב.

רכישת עוקבים לרשתות החברתיות

חשיפה של הפוסטים

בעיה נוספת שנגרמת בשל מיעוט עוקבים היא הנטייה של הפלטפורמה שמפעילה את הרשת החברתית שלא לקדם פוסטים של דפים עם מעט עוקבים. הרשת מסיקה ממיעוט העוקבים שאין לציבור הרחב עניין בדף הזה ולכן לא טורחת לקדם אותו. התחרות על הפיד של כל גולש וגולש היא רבה והרשתות החברתיות מעדיפות לתת תוכן שרבים אוהבים מאשר תוכן שלא יודעים לגביו הרבה. רכישה של עוקבים תשפר את החשיפה שהדף מקבל בתוך הרשת החברתית. רכישה כזאת יכולה לגרום לשרשרת של אירועים בהם פוסטים מקבלים חשיפה, יוצרים עוד עוקבים ובעקבות זאת מקבלים עוד חשיפה וחוזר חלילה.

קידום מחוץ לרשתות החברתיות

כאשר מדובר בעסקים, יש לזכור שהקידום ברשתות החברתיות הוא לא הכל. לכל עסק יש גם נכסים אינטרנטיים מחוץ לאותה רשת, בראש ובראשונה אתר אינטרנט. קידום של הדף העסקי והפוסטים השונים בו ייתן סיגנל חיובי למנועי החיפוש באשר לאתר המקושר מאותו הדף. זוהי בדיוק הסיבה שרבים רוכשים עוקבים לדפים השונים ברשתות החברתיות השונות. אותם עוקבים יתמכו ויחזקו את הקישורים היוצאים מהן אל אתר האינטרנט ויספקו לו את התמיכה הדרושה.

סיכום

כאשר אנחנו מבצעים רכישה של עוקבים ברשתות החברתיות, אנחנו מקדמים את הדף שלנו על גבי מספר מישורים אותם הזכרנו כאן. חשוב להבין שהפעולה של רכישת עוקבים צריכה להיעשות רק על ידי חברה מאד מקצועית לנושא. מדובר בפעולה שאם היא מבוצעת לא נכון היא יכולה להיחשב על ידי הרשתות החברתיות וגוגל כמניפולציה לא רצויה. ה יכול לגרום לכל מיני סנקציות ועונשים על הדפים העסקיים או אתר האינטרנט. בכדי להימנע ממקרה כזה, דאגו לבחור בחברה עם ניסיון עשיר ולקוחות מוכחים. זה מעט קשה למצא כי לקוחות רבים לא ירצו לחשוף את עצם הפניה שלהם לאותה חברה. יחד עם זאת נציין שחברה שהיא באמת מקצועית, תדע לשדר זאת בפני הלקוחות הפוטנציאלים, קרי אתם!

גלילה לראש העמוד