כיוונים

כיוונים

בדיקת קורונה עם AIDG: כל הסיבות שלכם לעשות את זה

מאז פרוץ מגפת הקורונה עבר העולם שבו אנו חיים אינספור שינויים. אחד השינויים המשמעותיים ביותר הוא הוא הצורך והדרישה במקרים רבים של בדיקות קורונה. הסיטואציה הנפוצה ביותר בה אנשים צריכים להציג בדיקת קורונה יא כאשר רוצים לטוס לחו"ל, אז יש להציג בדיקה מסוג PCR שגם מתורגמת לאנגלית כך שנוכל להציג אותה לנציגי המדינות השונות שאנו באים בשערן. יש כל מיני דרכים ואפשרויות לעשות זאת, אבל נראה כי כעת יש דרך אחת משתלמת במיוחד והיא דרך חברת AID Genomics. הנה כל מה שחשוב לדעת עליהם.

אודות החברה

חברת AID Genomics היא קבוצת טכנולוגיה רפואית בינלאומית העוסקת בתחום של הרפואה האישית. במהלך השגרה היא עוסקת בקידום פתרונות למניעה, אבחון והתאמה לטיפול ממוקד למחלות גנטיות וגנומיות עבור אנשים בריאים לפני התפרצות מחלה וכן עבור אנשים חולים. מאז פרוץ הקורונה היא החלה להציע בדיקות קורונה דרך המעבדה שברשותה בירושלים שיכולה לבצע מעל 70,000 בדיקות PCR מדי יום. כך זה עובד.

איך מתבצעת הבדיקה?

אז אמרנו שהמעבדה בירושלים אמנם, אבל זה ממש לא אומר שאת הבדיקה אתם חייבים לעשות שם. החברה מתפעלת עשרות נקודות בדיקה שונות ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום: באר שבע, אשקלון אשדוד, מבשרת ציון, ירושלים, ראשון לציון ועוד. בכל הנקודות הללו תוכלו לעבור את הבדיקה. בתחילה קובעים מקום וזמן באתר של AIDG ומקבלים הפניה במייל. עם ההפניה מגיעים למקום הבדיקה במועד שנקבע ומבצעים אותה והתשובה מגיעה תוך 24 שעות ישירות למייל.

כמה זה עולה?

ובכן – זה בלי ספק החלק המעניין ביותר. עלות בדיקת PCR של AIDG היא 99 שקלים בלבד וזה זול יותר מרוב המקומות ואין ספק שזהו מחיר משתלם.

האם הבדיקות מאושרות על ידי משרד הבריאות?

כן – הבדיקות של חברת AIDG מאושרות ומוכרת על ידי משרד הבריאות והיא מסוגלת לאבחן את כל הווריאנטים השונים הידועים של נגיף הקורונה.

האם הבדיקות מתאימות גם לילדים?

אכן, מדובר על בדיקות שמתאימות גם לילדים. שימו לב כי במידה ומדובר על קטין מתחת גיל 18 שנדרש לעבור את הבדיקה עליו להגיע יחד עם מבוגר מעל גיל 18.

בדיקת קורונה עם AIDG: כל הסיבות שלכם לעשות את זה

האם יש צורך בהפניה על מנת לעבור את הבדיקה?

לא, אין כלל צורך בהפניה וכל מי שרוצה להיבדק יכול לעשות כך. כל שצריך זה לקבוע הפניה ולשלם דרך האתר בקלות ובמהירות.

מה צריך להביא לבדיקה?

אל הבדיקה עליכם להגיע עם ההפניה שקיבלתם במייל לאחר התשלום ועם תעודה המזהה התואמת את הפרטים בהפניה. שימו לב שזה חשוב מאד ובלי המסמכים הללו לא תוכלו להיבדק.

האם האישור תקף לנסיעה לחו"ל?

בהחלט. בדיקת ה-PCR היא היחידה המתאימה לצורך נסיעה לחו"ל והתוצאה שתשלח אליכם במייל תגיע גם באנגלית כדי שתוכלו להדפיס אותה ולהציג לנציגי שלטונות המדינה אליה אתם נכנסים.

אז למה לעשות בדיקות דווקא עם AIDG?

ובכן, מתוך מספר חברות המציעות את השירות הזה נראה כי חברת AIDG מציעה את השירות המתקדם ביותר. ההרשמה לבדיקה היא מראש באינטרנט והתוצאה מגיעה גם היא תוך זמן קצר ישירות אל המייל. מעבר לכך הפריסה הרחבה של נקודות הבדיקה הופכות את התהליך לנוח במיוחד וכמובן שחשוב להזכיר את עלות הבדיקה שהיא נמוכה במיוחד ביחס לבדיקות אחרות בשוק ועומדת 99 שקלים בלבד. בשורה התחתונה – לקראת נסיעה לחו"ל והבדיקה שאתם נדרשים אליה אין ספק ששווה להכיר את AIDG.

 

גלילה לראש העמוד