כיוונים

כיוונים

מתנות מודפסות וממותגות לעובדים: המתנות שיגרפו את כל המחמאות

חלק בלתי נפרד מדאגה לרווחת העובד היא כמובן טקס הענקת המתנות המסורתית המתבצעת לרוב בחגים ובימי הולדת. אם עד לאחרונה האופציה לרכישה של מתנות הייתה מוגבלת למדי מבחינת ההיצע, כיום ניתן לבצע רכישה של מתנות אטרקטיביות במחיר נגיש ועם שימת דגש על מקוריות. אם אתם בדיוק חושבים לעצמכם איזו מתנה תוכלו להעניק לעובדים המסורים שלכם, הגעתם למקום הנכון. מתנה מודפסת וממותגת אותה תוכלו להזמין דרך אתר עותקים תאפשר לכם להשקיע את כספכם בחוכמה ולספק לעובדים שלכם מתנות שיגרפו מחמאות, כל זאת דרך האינטרנט ובאמצעות אתר עותקים – האתר המוביל בארץ בתחום הדפוס.

הזמנה של מתנה מודפסת וממותגת לעובדים דרך אתר עותקים

אתר עותקים נחשב לאחד האתרים המובילים בענף הדפוס, ולא בכדי. מתנות לארגונים באתר עותקים כוללים מגוון עצום של אפשרויות לבחירה – לוח שנה מעוצב, פנקס תכנון יומי/שבועי, מחברת ממותגת בעיצוב אישי עם  לוגו החברה, דמי ממו, תיק שרוכים, בקבוק אלומיניום השומר על קור וחום, ספל טרמי כמו גם מטרייה עליה ניתן להדפיס את הלוגו של החברה. למעשה, האפשרויות הרבות באתר מאפשרות לכם כמעסיקים להעניק לעובדים שלכם מתנה שימושית לשעות העבודה אבל גם לחיים הפרטיים, כל זאת במחיר נגיש ועם אפשרות לבצע הזמנה דרך הפלטפורמה האינטרנטית. תהליך ההזמנה הוא קל ופשוט ולכל אורך הדרך הנציגים של האתר מסייעים לכם, מתוך מטרה ליצור תמהיל מתנות מודפסות וממותגות לעובדים שגם עומדות בסטנדרט הגבוה ביותר אבל גם מתאימות לתקציב אותו הקצבתם מראש. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן לחשוב מחוץ לקופסא ולהעניק לעובדים מתנה מושלמת שכל עובד ישמח לקבל.

מתנות מודפסות וממותגות לעובדים: המתנות שיגרפו את כל המחמאות

ליווי אישי לכל אורך הדרך

היתרון הגדול ברכישה של מתנה מודפסת וממותגת עם לוגו של בית העסק או הארגון שלכם נובע מתוך היכולת לבצע הזמנה אונליין, כאשר כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המתנה, להעלות את הלוגו של החברה שלכם ולאחר שסיימתם את תהליך הרכישה המאובטח (ורכישה בטוחה באינטרנט זה עניין חשוב ללא ספק) צוות האתר יתחיל לעבוד על ההזמנה שלכם. אם אתם מתלבטים לגבי המתנה הטובה ביותר שעומדת במסגרת התקציב, ניתן בכל עת להתייעץ עם הצוות ולבחון את קטגוריות המתנות, בהתאם למספר העובדים ולאירוע לשמו אתם מתכננים להעניק את המתנה. היצע המחירים הנגיש לצד הצוות המיומן הוא זה שמבטיח כי תהליך הרכישה יתבצע על הצד הטוב והמקצועי, לא מעט בזכות בדיקת תקינות מוצר המתבצעת עד לשליחת המתנות אליכם.

תהליך הפיקוח והבקרה המתבצע בזכות ציוד הדפסה מתקדם וכן תהליך בקרה ופיקוח הוא זה שהופך את אתר עותקים לאתר מוביל בתחומו, ועדות לכך ניתן למצוא בהמלצות הרבות אותו קיבל הצוות של החברה מצד המגזר העסקי אשר ביצע הזמנות של מתנות לעובדים. בעידן שבו מתנה לעובד היא חלק בלתי נפרד מרווחתו, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בפלטפורמה מצוינת שבמסגרתה תוכלו כמעסיקים וכמנהלי רווחה לבצע רכישה בעלת פוטנציאל אדיר – בזכות מקוריות, איכות ופרקטיות.

לסיכום, רכישה של מתנות לעובדים עשוי להיות לא פעם מאתגר, וזאת בשל הרצון להעניק לעובדים מתנה מקורית וייחודית שתגרוף מצדם מחמאות. בזכות אתר עותקים זה אפשרי, וכל שנותר לכם לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי, לבחור את המתנה ואת מספר היחידות אותן תרצו להזמין ולאחר תהליך הדפסה המתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תוכלו לקבל את המשלוח של המתנות ישירות לעסק שלכם, במינימום התעסקות ובמקסימום רושם. בהתאם לכך, תוכלו ליצור תהליך שבו אתם מעניקים את מתנות מודפסות, ממותגות ואיכותיות בעבור העובדים המסורים שלכם, לכל אירוע.

גלילה לראש העמוד