לימודים אחרי צבא: המגמות לשנת 2019

לימודי רפואה,  עריכת דין, לימודי הנדסה ועוד הם לאו דווקא ממקצועות הלימוד שיהיו פופולאריים בשנת 2019. בשנה זאת שאוטוטו כבר כאן, יהיו פופולאריים דווקא מקצועות חופשיים יותר, יצירתיים וכאלה שלא מחייבים תנאי קבלה נוקשים, תוך שישנם מקצועות שניתן אפילו ללמוד לבד.

בנוסף, היתרון במקצועות של 2019 הוא שרבים יוכלו לאחר הלימודים להקים עסק עצמאי או לעבוד כפרילנסרים מול לקוחות ובכך לנהל חיים עצמאיים יותר.

לימודים אחרי צבא

אבל מהם הלימודים שכדאי להכיר לאחר שסיימתם את הצבא? הנה כמה מגמות שכדאי לשים אליהן לב:

לימודי תכנות

לימודי תכנות הם כאלה שיובילו אתכם היישר אל מקצועות הייטק, כאשר באמצעות לימודי IT, תכנות, הנדסת מחשבים ואף ייעוץ ארגוני, בניית אפליקציה ועוד, כולם מבוקשים ביותר בתחום. מי שירצה להתברג בחברת הייטק וליהנות מהחיים הטובים יוכל למוד את מקצועות המחשבים בשלל מוסדות המציעות את המגמה וליהנות מחיים די מסודרים.

לימוד עיצוב פנים ואדריכלות

מגמות אדריכלות בעבר ביקשו מהמתמודדים לעבור מבחן קבלה למוסד הלימודים שכלל המון יצירתיות, פסיכומטרי גבוהה, ובגרות מלאה כמובן. עם זאת כיום פותחות את שעיריהן שלל מכללות אשר רק בשל היצירתיות, הרצון ללמוד והתשוקה שלכם לעיצוב ואדריכלות: יסייעו לכם להוציא תעודה של מעצב או אדריכל. בכך אפשר גם להשלים, לימודים במכינה וגם לאחר מכן לצאת למסלול לימוד שיסייע לכם להיכנס אל תחום העיצוב, האדריכלות והבניימ, תחום אשר תופס תאוצה מאד בשנים האחרונות בארץ.

לימודי סטיילינג

אם תמיד הסתכלתם במראה וסגננתם את הלבוש שלכם גם מקדימה וגם מאחורה, אם אתם יודעים לבחור את הפריטים המתאימים שגורמים לכולם לקנאה, ואם "מייק אובר" היא מילה שאתם לא יכולים לעבור את היום בלעדיה: ייתכן ולימודי סטיילינג הם המתאימים לכם מכל! לימודים כאלה מצריכים המון אהבה לאופנה, חשיבה מחוץ לקופסא ואהבה לצבעים וצורות, כאשר בסיום הלימודים תוכלו לצאת אל דרך עצמאית, לעבוד עבור מגזינים וחברות אופנה ואף לעצב חלונות ראווה.

קידום אתרים

העולם שייך כפי שאנו יודעים לרשת האינטרנט, כאשר אחד הדרכים לקדם בעלי אתרים ובעלי עסקים היא כמובן באמצעות קידום אתרים ברשת. כיום מקדמי אתרים יכולים ללמוד לבד או לצאת אל קורס קידום אתרים אשר במהלכו הם ירכשו את כל הידע והכלים לקידום אתרים. בכך אפשר להקים עסק עצמאי, ואף עם הזמן ממש להפוך לחברה בע"מ ולייצר רווח לא קטן.

כתיבה שיווקית

אל תחום האינטרנט מצטרפת גם הכתיבה השיווקית אשר היא נחוצה מאד בעולם בו התוכן הוא מלך! כיום באמצעות קורס כתיבה שיווקית, לימודי פרסום וקופירייטינג ועוד, אפשר להציע ללקוחות תוכן בכל תחום החל מאופנה, כתביה על בנייה, מחשבים, טכנולוגיה ואפילו רפואה. תחום זה דורש המון סבלנות כשרון כתיבה תוך שהכנסה מכתיבה יכולה לאפשר לעסוק בתחום  כעיסוק עיקרי או לצורך השלמת הכנסה.

אז מה דעתכם על המקצועות הפופולאריים של שנת 2019? אם אחד מאלה או אחרים מוצאים חן בעינכם – נסו כבר עכשיו להתחיל לבדוק אודות כל מקצוע ומשם לבחור מוסד לימודים מעולה ומתאים ביותר עבורכם!

השארת תגובה