כיוונים

כיוונים

פלטפורמות טכנולוגיות לארגונים

ארגונים רבים מחזיקים במטרה שיש לקדם, מבקשים למקסם את הפעילות, להרים את הרף, להשיג יותר ובאופן כללי להרוויח את המרב מקיום הארגון, ועל כן טוב לדעת שלצד אנשי מפתח במגוון תפקידים, גם ניתן למצוא פלטפורמות טכנולוגיות חשובות ביותר אשר חוסכות בכוח אדם, מוזילות הוצאות, מונעות טעויות אנוש, מייעלות הליכים ותומכות ביעד, ולו כי באמצעות מספר לחיצות כפתור ניתן להשיג מידע חשוב ולהוציא לפועל אינספור פעולות הכרחיות. מכאן שאם גם אתם ארגון שמבקש להתייעל, או פשוט אוהבים לבחון את החידושים בתחום, אתם מוזמנים לעבור על מגוון פלטפורמות מתקדמות בתחום:

פלטפורמות טכנולוגיות לארגונים

גט גראנטס

פלטפורמת גט-גראנטס מבית חברת אטלס מיועדת עבור רשויות מקומיות אשר שואפות לקבל במינימום מאמץ ולצד עירוב של מינימום אנשים את מרב הקולות הקוראים מטעם הממשלה ואת מרב המידע אודות תב"רים (תקציב בלתי רגיל). הפלטפורמה מושתתת על מגוון פיתוחים טכנולוגים והיא מסייעת לסרוק ולאתר ואף למיין ולהציג את מגוון הקולות הקוראים, וזאת לצד ניהול אוטומטי של הליך הבקשה ומעקב צמוד אחר התקדמות ההליך. מכאן שאם מחפשים אחר קול קורא מותאם צורך, לאתר קרנות פילנתרופיות ולקבל התראה כאשר התהליך תקוע – הרי שטוב להכיר פלטפורמה אידאלית מוכוונת קהל יעד ושבעת הצורך גם יודעת להעניק מענה אנושי עבור הגשת הבקשה.

Automation

חברת בינת תקשורת עומדת מאחורי טכנולוגיית Automation. הטכנולוגיה מסייעת לחבר בין סך הקצוות שמתעסקים עם אוטומציה ארגונית, בין אם מדובר באנשי מקצוע ובין אם מדובר באפליקציות שונות. כיצד הטכנולוגיה עובדת? היא מתזמנת בין עבודות שונות, מריצה מגוון שרתים, מעבירה תיקיות מנוהלות בין מערכות הפעלה, מבצעת אוטומציה שוטפת של אפליקציות, מייעלת משאבי חומרה וירטואליים, מאחדת מוקדי אוטומציה, מפחיתה את הצורך בכלים משלימים עבור ניהול (ובכך מפחיתה עלויות), מזהה אירועים שעשויים לעכב את מתן השירות וכדומה, כך שללא ספק מדובר בכלי חשוב עבור ארגונים שמבקשים פונקציונליות מובנית לצד שליטה מלאה.

Umbraco – פלטפורמת ניהול תוכן

Umbraco הינה מערכת ניהול תוכן מאוד גמישה שמאפשרת הקמה של מגוון אתרים – כגון אתרי תדמית, אתרי סחר, גלריות, שירות עצמי ועוד. בנוסף המערכת מאפשרת בקלות יתרה לערוך אתרים (להוסיף להם מסמכים, סרטים ותמונות), לנהל קבוצות, לשלוט בהיררכיה של המידע והעיצוב, להתממשק עם מגוון מערכות נוספות ואף לבצע חיפוש מתקדם, כך שמדובר בכלי חשוב עבור מגוון ארגונים אשר שואפים לנהל תהליכים מתקדמים באמצעות הרשת האינטרנטית.

מערכת ERP

מערכת ERP משנה את החוקים, כך שאם עד היום היה נהוג לעשות שימוש במערכות מידע ריכוזיות, הרי שמערכת זו מבוססת רשת חברתית מאד מקצועית ומאורגנת. מטרת המערכת לאפשר באופן אידאלי עדכון רוחבי, ולו באמצעות טכנולוגיות מבוססות זמן, כך שהעדכונים זורמים באופן הרבה יותר שוטף ויעיל. בנוסף, התועלת העיקרית של התוכנה טמונה באיכות האינטגרציה החברתית וכמובן באיכות סנכרון המידע.

Biconix

חברת Biconix עומדת מאחורי שורה של פלטפורמות טכנולוגיות מובילות וחדשניות אשר מעניקות מענה ממוקד ונרחב עבור מגוון צרכים. כך למשל פלטפורמת Anaplan מסייעת לנתח ולתכנן מכירות באמצעות סיוע של מחשב ענן ומנוע חישוב מהפכני, ופלטפורמת Clarizen מסייעת לארגון לעבוד בצורה יותר מושכלת ומהירה בכול הנוגע לניהול פרויקטים.

הצלבה חשובה

לאור הדברים, כל עסק צריך להצליב בין רצוי למצוי, תוך מעקב אחר הפיתוחים הטכנולוגיים אשר מאפשרים לייעל מהלכים. עם זאת, כיוון שאין זה נכון לרכוש אינספור טכנולוגיות, נחדד שיש לבחור את הטכנולוגיה התומכת בהתאם להיקף העבודה, צורך שוטף והמהות העיקרית של הארגון.

גלילה לראש העמוד