כיוונים

כיוונים

5 גאדג'טים שיכניסו אתכם לכושר

 

אם אתם לא בדיוק פריקים של כושר גופני, או במילים עדינות: עצלנים מידי כדי להרים אפילו את הארנק מהרצפה! חשוב שתדעו שכדי להכנס לכושר, או לשמור על כושר גופני טוב – תוכלו להיעזר בגאדג'טים שהם כה חכמים ויעילים, עד שאפילו אתם תרצו לצאת לריצה! (או לפחות לסיבוב סביב הבלוק).

כיום, טכנולוגיה מתקדמת מקנה לנו עזרים חכמים שגם בודקים את מידת המאמץ של גופינו, וגם מאפשרים לנו אימון נכון יותר ומותאם אישית. אז אילו גאדג'טים כל מי שרובץ כעת על הספה, חייב להכיר? הנה 5 שיכניסו אתכם לפעילות גופנית:

שעוני ספורט מתקדמים

מי שירצה להתחדש בשעון חדש ועל הדרך גם להכנס לכושר גופני, יוכל לבחור שעון ממגוון שעונים המיועדים לספורט ופעילות גופנית. שעונים אלה מכילים תאורת לד חכמה, הם עמידים למים, בעלי מסך מגע שמתאים למי שעוסק בפעילות גופנית, תוך שהם מציגים מעקב ותוצאות של פעילות גופנית מסוגים שונים.

שעוני ספורט מתקדמים יאפשרו מעקב אחר הליכה, ריצה, שחייה ושאר פעילות ספורטיבית. באמצעות שעונים אלה, אפשר להנות מגאדג'ט חכם, שגם יתריע אתכם ויזכיר לכם כי הגיע הזמן לאימון טוב, ובכך יאפשר תוצאות והגדלת פעילות.

גאדג'ט מזהה שומן בגוף

אם אתם רוצים לדעת מהי כמות השומן שיש לשרוף, תוכלו לבחור בגדג'ט שסורק את ממדי הגוף ומורה למתאמן על אזורים בגוף שיש לעבוד עליהם. גודלו של המכשיר דומה לגודל של נייד רגיל, בעוד שהוא מזהה ומודד את השומן בגוף בקלות. המכשיר עובד תוך הנחתו על חלקים בגוף ועל שרירים. בכך המכשיר מזהה את אחוזי השומן ומספק דוח נוח להבנה, ישירות לנייד.

 

אוזניות המדווחות על קצב הלב

בכל אימון טוב ישנו ניסיון לעלות את קצב הלב ואת סיבולת לב ריאה. בכך, בעת ריצה או אימון אירובי: אפשר לקבל דיווח מלא אודות קצב הלב מאוזנייה נוחה שצמודה לאוזן בזמן האימון. מי שירצה, יוכל למצוא אוזניות קטנות במיוחד שאינן מפריעות לביצוע הפעילות הגופנית.

 

כובע גרב עם פנס

אם לא רק נכנסתם לכושר שיא, אלא גם הגדלתם ויצאתם לריצת לילה בחורף קר, תוכלו להיעזר בגאדג'ט חביב והוא כובע גרב עם פנס. באמצעות תאורת לד שמאירה בלילה אפשר לראות את היעד ואת הדרך, לזהות מכשולים, ואפילו לרצות לתרגל ריצה עם הכובע, מה שיחדיר מוטיבציה לצאת לאימון, גם ביום חורפי וגשום.

 

מעמד לאייפון עבור אופניים

מי שרוצה להכנס לכושר במהירות, יוכל לצאת לרכיבה על אופניים. פעולת הרכיבה, מקנה עבודה על כל שרירי הגוף ועיצוב הגוף, בעיקר באזור הירכיים והישבן. רכיבה מקנה הנאה ביציאה אל מגוון מסלולי אופניים יפים למראה. מי שלא יכול לצאת לרכב ללא הנייד שלו, יוכל להנות מגאדג'ט המציע מעמד קומפקטי ובטוח לנייד. מעמד זה חוסך עצירות בעת קבלת שיחה או הוצאת שיחה, והוא נחשב בטוח יותר עבור רוכבים.

באמצעות גדג'טים כאלה ואחרים, תוכלו לשפר את הכושר הגופני ולצאת לפעילות גופנית עם מקסימום נוחות, תוך קבלת כל המידע הדרוש לביצוע אימון מושלם!

 

 

גלילה לראש העמוד