איך בוחרים כיתוב למצבה?

בחירה של כיתוב למצבה מהווה חלק רגשי ובלתי נפרד מתהליך היצירה של המצבה. כיצד תוכלו לבחור את הכיתוב אשר משקף בצורה הטובה ביותר את המנוח? להלן מספר טיפים.

כיתוב למצבה: זה הזמן להפעיל יצירתיות וחשיבה

אין ספק כי תהליך של יצירת מצבה מהווה חלק בעל משמעות רגשית עצומה, וזאת לאור העובדה כי אנו רוצים להעניק למנוח את המצבה אשר משקפת את רוחו ואת חייו בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי ע"פ ההלכה, מותר לכתוב על המצבה כיתוב קצר, לרוב בחלק התחתון של המצבה. מאחר ומדובר במצבה אשר נשמרת למשך עשרות שנים, הכיתוב שלכם צריך להיות ברור וברוח המנוח. דרך טובה לקבל השראה בעבור כיתוב של מצבה היא באמצעות סקירה של חברות קבלן מקצועיות אשר מספקות מצבות בהתאמה אישית, כמו שניתן להתרשם באתר של חברת ביאזי מצבות. באתר ניתן להתרשם מעשרות מצבות ולקבל רעיונות בעבור כיתובים למצבות, כל זאת כאמור בהתאם לחזון של המנוח ולאופי חייו. באמצעות התרשמות מתמונות תוכלו לגבש לעצמכם את הכיתוב אשר לדעתכם הכי מתאים, ובכך לספק למנוח את מנוחתו האחרונה באמצעות כיתוב אישי אשר מציג את פועלו בצורה מכובדת.

איך בוחרים כיתוב למצבה

קבלת השראה – הדרך הטובה ביותר לצורך בחירת כיתוב

בעת תהליך הבחירה, מומלץ לשוחח עם בני משפחה וחברים ולבצע סיעור מוחות אשר במסגרתו תוכלו להעלות רעיונות שונים בנוגע לכיתובים. מאחר ומדובר בכיתוב קצר, שימו לב כי אתם לא חורגים ממספר המילים וכן מקבלים ייעוץ מקצועי דרך חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. באמצעות קבלת השראה אשר מבוססת על סקירה של מצבות אחרות דרך אתרי אינטרנט או הגעה לבתי הקברות, תוכלו להיות מדויקים יותר בבחירה שלכם.

כיתוב באמצעות שיר או ציטוט

אם למנוח היה שיר אהוב אשר ליווה אותו במהלך חייו, תוכלו לחרוט את אחת השורות על גבי המצבה. מדובר בכיתוב נפוץ מאוד, וניתן לראות לא מעט מצבות אשר עליהן יש כיתובים של שירים מהארץ ומהעולם. דרך מוזיקה ניתן לחבר בין לבבות, ולכן אם אתם נזכרים בשיר אהוב או בשיר אשר שיקף את פועלו של המנוח תוכלו בהחלט לעשות זאת ובכך לבחור את הכיתוב הטוב ביותר. נוסף לכך, אם היה למנוח ציטוט אשר נחרט בכם או ציטוט אשר מאפיין אותו, ניתן גם כאן לקבל השראה ובהתאם לכך להעניק נופך אישי ומרגש אשר משקף לא רק את טעמכם האישי אלא את רצונו של האדם היקר לליבכם. זכרו, בסופו של דבר מדובר במקום אותו תפקדו לא מעט ולכן חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית בתחום של קבלן מצבות, כך שתוכלו לקבל מעטפת מקצועית אשר כוללת לא רק את בניית המצבה אלא גם בחירה של כיתוב בצורה המכבדת ביותר.

השארת תגובה