כיוונים

כיוונים

חיים בריאים גם במיטה: איך בוחרים מזרן איכותי?

למזרן שלנו יש חשיבות עצומה מבחינת איכות השינה אך גם הבריאות. בשל כך, נדרש לבצע רכישה של מזרן איכותי שישרת אותנו למשך שנים רבות. כיצד תוכלו לבחור את המזרן האיכותי ביותר? להלן מספר פרמטרים חשובים.

בחירה של מזרן איכותי: כך תעשו זאת באופן קל ופשוט

אין ספק כי אחת הרכישות החשובות ביותר היא מזרן. אם בעבר רבים חשבו כי מזרן הוא רק מצע לשינה, כיום מחקרים רבים הוכיחו מעל לכל ספק כי למזרן יש חשיבות עצומה מבחינה בריאותית, בעיקר בעבור מבוגרים וילדים הסובלים מבעיות גב כמו גם בעיות אורטופדיות. לאור כניסה של חברות מובילות בתחומן אשר מספקות מזרנים איכותיים העשויים מחומרי גלם מצוינים, אפשרויות הבחירה הן נרחבות ומגוונות. אם אתם בדיוק עתידים לבצע רכישה, אלו הפרמטרים שיעזרו לכם להגיע לחלטה נכונה ולהשקעה כספית נבונה ומשתלמת:

סוג המזרן

יש כמה סוגים של מזרנים, כמו מזרן קפיצים, ספוג וגם לטקס. שימו לב כי מזרן קפיצים פחות מומלץ בעבור אנשים הסובלים מכאבי גב, ולכן עדיף תמיד לבחור במזרן איכותי ואלסטי המתאים את עצמו לגוף כמו מזרני הלטקס של גטה. מדובר בפיתוח ייעודי המאפשר למזרן להתאים את עצמו לבנה הגוף, ובכך להעניק תמיכה אורטופדית מצוינת לכל חלקי הגוף ובעיקר לנקודות הלחץ בגב. מזרני לטקס בעלי מאפיינים היפו אלרגניים ואנטי בקטריאליים, ולכן מתאימים גם לאנשים שסובלים מאלרגיות.

רכישה דרך חנות מקצועית ובעלת המלצות

הפיתוי לבצע רכישה של מזרן זול הוא בהחלט ברור, אולם מזרנים איכותיים שמחזיקים זמן רב מעמד אינם עולים מאות שקלים אלא יכולים להגיע גם לאלפים. מדובר בהשקעה לעתיד, ולכן כדי להבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה עדיף תמיד לבצע רכישה דרך חנות מקצועית ובעלת המלצות מוכחות בתחום, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו גם לקבל את המענה המדויק לכם מבחינת הצרכים וגם מזרן איכותי שנבדק והוא בעל תו תקן.

חיים בריאים - גם במיטה איך בוחרים מזרן איכותי

אוורור ותנועת אוויר חופשית

מזרן איכותי הוא מזרן בעל טכנולוגיית אוורור שמאפשרת לאוויר לנוע בחופשיות. מדובר בפרט חיוני בכל הקשור לרכישה של מזרן איכותי, בשל העובדה כי כך אבק ולכלוך יכולים לצאת מהמזרן ולא להצטבר בו, ויש בכך גם חשיבות לנשימה בריאה ושינה נוחה לישן עליו.

התנסות למשך תקופה

חנות מקצועית ובעלת שם תדע לספק לכם מענה מדויק התואם לצרכים שלכם, כאשר היום מומלץ בהחלט לקחת את המזרן לתקופת התנסות של שבועיים עד חודש. בתקופת ההתנסות תוכלו לבדוק האם המזרן מתאים לכם, האם הוא מתאים לתנוחות השינה הקבועות שלכם, ובהתאם לכך להיות בטוחים בבחירה שלכם. מאחר ורכישה של מזרן מתבצעת לרוב רק לאחר 8 שנים, קחו את הזמן ואל תבצעו את הרכישה בחופזה. הקדישו זמן לאיתור של מזרן איכותי שמעניק לכם תמיכה ומאפשר לכם שינה איכותית לאורך זמן – עד לרמה שלא תרצו לצאת מהמיטה.

גלילה לראש העמוד