כיוונים

כיוונים

לא רק בפורים: 5 סיבות טובות לצילומים משפחתיים

כמעט כולנו נסכים עם האמרה כי הדבר החשוב ביותר בחיים של כולנו הוא המשפחה. היא תמיד שם כדי לשמוח ולפרגן לנו בזמנים של הצלחות, להרים ולעודד אותנו כשהחיים מזמנים לנו קשיים ואתגרים וביחד איתה אנחנו עוברים כל מכשול וצוברים הרבה מאד זכרונות מתוקים עם השנים. את הזכרונות המתוקים האלו בהחלט כדאי לשמר, ובשנים האחרונות נראה כי יותר משפחות בוחרות לעשות את זה דרך צילומי משפחה. יש נטייה לחשוב כי צילומים כאלה זה משהו שעושים רק באירועים חגיגיים, אבל אם תשאלו אותנו, לא צריך כאן סיבה למסיבה ויום צילומים כזה מתאים תמיד. הנה 5 סיבות לעשות את זה בהקדם.

יום גיבוש חוויתי

קודם כל צריך לומר כי יום מרוכז של צילום משפחתי הוא פשוט כיף גדול. תוכלו לבחור לוקיישן שכולכם אוהבים כמו חוף הים, פרדס צבעוני בקרבת הבית או אפילו חצר הבית שלכם ופשוט לעשות מהנה יחדיו. המבוכה ההתחלתית אל מול המצלמה תעלה הרבה צחוקים וחיוכים אצל כולם ומשם זה פשוט יזרום תוך זמן קצר. דרך נפלאה לגבש ולחזק את התא המשפחתי.

זכרונות מתוקים לכל החיים

אחרי יום צילומים תוכלו לבחור באפשרות של יצירת אלבום משפחתי עם כל הרגעים היפים, תמונות קנבס מוגדלות שתוכלו לתלות, מגבות עם הדפסים ובעצם כל דבר שיעלה על רוחכם. אבל, גם אם תחליטו לבסוף לא לפתח את התמונות ורק לשמור את הגרסה הדיגיטלית, עדיין תישארו עם הרבה מאד תמונות המתעדות רגעים יפים של חיי המשפחה שלכם, כאלה שימשיכו הלאה למשך שנים ארוכות ועליהן יוכלו הדורות הבאים להתרפק בנוסטלגיה.

לא רק בפורים - 5 סיבות טובות לצילומים משפחתיים

שבירת שגרה

לפני הכל, יום צילומים משפחתי הוא דרך מצוינת לעשות משהו קצת אחר. אתם כבר מכירים את השגרה השוחקת והשואבת שהופכת את היומיום של משפחות רבות למעט מונוטוני ולפעמים קשה לאסוף את כולם ולעשות משהו קצת אחר. אם תפתיעו את בני המשפחה האחרים עם יום צילומים מיוחד, תראו איך ברגע הם מתמסרים לחוויה השונה ונהנים מפעילות שטרם התנסו בה עד היום. שווה לנסות.

ביטוי עצמי

לכל משפחה יש סיפור וכל בן משפחה הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד בסיפור הזה. יום צילומים משפחתי מאפשר לספר את הסיפור שלכם דרך עשרות ומאות תמונות מרגשות, שכל אחת מהן שווה אלף מילים כידוע. בדרך הזו כל אחד מבני המשפחה יכול לבטא את עצמו ולהביא את האישיות שלו לכל אחת מהתמונות.

תוצרים איכותיים

נכון שאתם מצלמים אחד את השני בנייד כל הזמן, אבל בינינו, אלו לא בדיוק צילומים איכותיים. פרגנו לעצמכם ביום צילומים מקצועי עם תוצרים שמתאפשרים רק עם צלם מנוסה.

לסיכום – אתם ממש לא צריכים תירוץ ליום צילום משפחתי. אם זה מרגיש לכם נכון פשוט תעשו את זה!

גלילה לראש העמוד