כיוונים

כיוונים

צועדים קדימה בתעשיית הייצור: מפעל פלסטיק הוא הכתובת לפתרונות טכנולוגיים לעסקים

ייצור הוא עולם מורכב ואם אתם כעסק מתעניינים בכך, סביר שתגלו זאת די מהר. התכנון, הביצוע, בקרת האיכות ועוד, מאתגרים ומלאי פרטים שיש לקחת בחשבון. כך גם לגבי יצירת מוצרים בפלסטיק, שהוא חומר מורכב ורב אפשרויות, הרבה יותר מכפי שעשויים לחשוב. איזה מפעל פלסטיק מוביל יסייע לכם בכך? ואילו טכנולוגיות חדשניות הוא מציע למטרה זו?

כתובת אחת, מקצועיות ותחכום טכנולוגי

פלסטיק הוא חומר גלם חשוב ביותר בכל הנוגע לייצור מוצרים בתעשייה. למי שלא מכיר, המונח פלסטיק עשוי להעלות קונוטציות של חומר ואולי גם תהליכי ייצור, שהם פשוטים ולא באיכות גבוהה כמו לגבי מתכות למשל. זו היא תדמית שגויה מאוד. בפועל, פלסטיק הוא חומר שמבוסס על כימיה מתוחכמת ומאפשר לבצע תהליכי ייצור בטכנולוגיה מתקדמת מאוד. ניתן להמחיש זאת, בכך שמתעמקים בהיצע של י.ש.ר תעשיות פלסטיק. זו היא חברה מובילה בתחום הפלסטיק, אשר פונה לארגונים וחברות גדולות (בלבד). להיכרות עם החברה לחצו כאן, להגעה לאתר החברה. מדובר בחברה וותיקה, אשר נוסדה בשנת 1978. היא מתמחה בהצעת שירותי פיתוח, ייצור והתאמה, של פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתעשיית הפלסטיק. ישר נותנת לכך ביטוי, במגוון ענפי תעשייה ושירותים בארץ ובעולם. זאת, כולל בתחומים של ציוד בטחוני, רפואי, ציוד השקיה וחקלאות, מוצרי אלקטרוניקה והייטק, אסתטיקה, מוצרי צריכה ובתחומים נוספים. היבט חשוב של עבודה דווקא עם חברה זו, הוא שבכך תוכלו לקבל את כל הפתרונות הטכנולוגיים הדרושים עבור המוצר שלכם, במקום אחד. יש לכך יתרונות רבים. אז מה חברה זו מציעה בפועל?

 

 

הזרקת פלסטיק וכל הדרוש עבורה

מבלי להיכנס לפרטים טכניים על אופני הייצור בפלסטיק, שיטה מרכזית לכך היא "הזרקת פלסטיק". ישר מתמחה במיוחד בכך. בכדי שתבינו במה מדובר ב"מתמחה", נציין למשל שהיא עושה זאת באמצעות כ-30 מכונות ייעודיות, בטווח של 50 עד 1,400 טון! בהזרקת הפלסטיק, משתמשים בפלסטיק שמותאם לדרישות המוצר שלכם. מזריקים אותו במצבו הנוזלי לתוך תבניות מיוחדות, שעוצבו (ויוצרו בעצמן) לפי צורת המוצר המבוקשת. לאחר מכן הפלסטיק מתקשה והוא מוכן להמשך העיבוד.

שירותי עיבוד שבבי

עיבוד שבבי מתקשר במחשבתם של רבים בעיקר לעבודה עם מתכת. למעשה, זו היא גם טכנולוגיה חשובה עבור עיבוד משלים של חלקי פלסטיק. חברת ישר עושה זאת במגוון דרכים. זאת, באמצעות מערך מרשים של מכונות, בהן מכונות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), אלקטרו ארוזיה (EDM), מדידה תלת ממדית ועוד.

גימור פני השטח

פני השטח של המוצר שלכם, יכולים לקבל כל גימור שתרצו, מבחינת מראה ותחושת המשטח למגע. מחד, ישר תוכל לצבוע אותו עבורכם באופנים רבים. כולל שימוש בצבעים מטאליים או גומי טאץ’. התהליך מבוצע בתוך חדר צבע ייעודי, שהוא מבוקר בקפידה מבחינת תנאי ניקיון ולחות. מלבד צביעה, ישר מבצעת גם תהליכי הדפסה על מוצרי פלסטיק, לפי דרישתכם. זאת, כולל על משטחים שאינם ישרים. יש ברשותה אף פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, עבור דרישות מיוחדות. למשל צביעה מוליכה עבור מוצרי פלסטיק שייכללו חלקי אלקטרוניקה. כאן מדובר על צבע מיוחד, אשר משמש תחליף לסיכוך רגיל מהפרעות תדרי רדיו ומהפרעות אלקטרומגנטיות.

שירותי הרכבה למיניהם

כפי שציינו – ישר מציעה שירות לכל הדרוש. זה אומר גם הרכבות אלקטרוניות ומכאניות, של תת מכלולים, מכלולים ומוצרים שלמים. מבחינה טכנולוגית, הדבר מתבטא בין השאר בשימוש במכונות הלחמה אולטראסונית. אגב, ישר נחשבת למומחית בכל הנוגע לכיול עוצמת ותדר הקרן שנדרשת להלחמה כזו.

לסיכום

אם בכוונתכם לייצר מוצר פלסטי או כזה שכולל חלקי פלסטיק, מוטב לפנות לגורם מקצועי, מנוסה ומוביל, אשר מציע את הפתרונות הטכנולוגיים המלאים והעדכניים ביותר לכך. במילים אחרות – חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק!

גלילה לראש העמוד