כיוונים

כיוונים

8 המצאות טכנולוגיות לעסקים

עסק מוצלח מנצל באופן מרבי את סך האמצעים אשר עומדים לרשותו. אי לכך, עסקים רבים כיום פונים לטכנולוגיה על מנת שתסייע להם לסמן וי על המטרה, ולו כי באמצעות ניצול הטכנולוגיה ניתן למזער טעויות, למקסם הצלחה, לחסוך זמן, להימנע מהעסקה נוספת של עובדים, להשאיר רושם טוב על הלקוחות ובאופן כללי לחסוך ולהתייעל. פה נציין שמגוון הטכנולוגיות מציעות מענה מדויק עבור אינספור צרכים, ועל כן כל עסק צריך לבחון בעיות לצד מטרות ורק לאחר מכן לבחון כיצד פתרונות טכנולוגיים מעניקים מענה ממוקד. מבקשים להתייעל? ריכזנו עבורכם 8 המצאות טכנולוגיות מנצחות:

טכנולוגיות לעסקים

מרכזייה

בין אם מדובר בארגון מסועף או קטן ממדים, בין אם מדובר בעבודה משרדית או מכל מקום אחר ובין אם פונים לשוק המקומי או לקהל יעד בחו"ל – השקעה בתקשורת פנימית וחיצונית מאוד חשובה, וכאן מרכזייה נכנסת לתמונה. מרכזייה מקצרת את זמני ההמתנה מצד הלקוח, מעניקה יחס אישי, מאפשרת מענה טלפוני ממוקד, מצליבה בין צרכים למחלקות, ממזערת באופן משמעותי את סך עלויות התקשרות ומאפשרת מגוון נדבכים נוספים, כגון הקלטת שיחות, הוצאת דוחות, שירותי פקס, חיוג מקוצר, העברת שיחות, הצפנת שיחות, קבלת מספר טלפון ללא תלות במיקום (בארץ או בחו"ל), חדרי ועידה, ביצוע אוטומציה של ההתנהלות העסק, חיוג ישיר מדפי האינטרנט ועוד.

SAP HANA ובסיסי נתונים

תוכנה זו מסייעת למגוון חברות שבמצב צמיחה לקבל החלטות עסקיות יעילות, מתוך מטרה להפוך הזדמנות להטבה כלכלית. בנוסף, המערכת מאפשרת להשיג תגובות מעודכנות ומדויקות באופן מידי. כיצד? באמצעות שימוש בזיכרון פנימי יישומי. מבקשים דוגמה? באמצעות כלי ניתוח מתקדמים מטעם המערכת ניתן לחזות מגמה עסקית לפני המתחרים, כך שניתן לשפר את מערך המכירות.

SAP Process Orchestration

עוד תוכנה מבית SAP מאפשרת לחבר בין תהליכים עסקיים לאנשים, מתוך מטרה למזער שימוש במערכות מרובות ולייעל את ניהול העסק. כיצד? באמצעות רמת גבוהה של אוטומציה וניצול בUse Cases.

מודול ניהול רכש

מודול ניהול רכש מסייע לייעל באופן משמעותי את התנהלות העסק, ולו כי בין היתר המערכת הטכנולוגית מאפשרת לרשום באופן מידי פקודות באגף הנהלת חשבונות, לעדכן את סך התנועות שנוגעות למלאי, להפיק מסמכים באופן פשוט ומהיר, לבצע פעולות אוטומטיות (כגון בדיקת התראות), להפיק מדבקות ברקורד בהתאם לאינדקס פנימי וכדומה.

תוכנה לניהול משרד

תוכנה לניהול משרד מאפשרת לייעל את סך פעולות ניהול החשבונות והמשרד באמצעות קוד בינה. במה מדובר? בשליטה על מספר חברות בו זמנית אך בנפרד, בניהול אידאלי של קשרי לקוחות (כך שבין היתר ניתן להתאים את השירות הן ללקוח פוטנציאלי והן ללקוח קיים), בייעול סיכומי עבודה חודשיים, בהפרדת תשלומים, בהדפסת דוחות עבודה וכדומה.

תוכנה להצהרת הון

תוכנה להצהרת ועריכת הון אידאלית בעיקר עבור משרדי רואי חשבון, עצמאיים וחברות. באמצעות התוכנה ניתן להעביר נתונים מההצהרה הקודמת, לסרוק ולשמור מסמכים רלוונטיים, לקלוט מגוון פרמטרים בחלון אחד (למשל מקורות הכנסה), להגדיר הרשאות עבודה בהתאם לרשימת העובדים וכדומה.

תוכנה לבחינת התאמת האתר לנייד

כל עוד בית עסק מחזיק אתר, טוב להכיר שגוגל מציעה תוכנה חינמית אשר מאפשרת לבחון התאמה לנייד. על מנת להגיע לאתר הקלידו "בדיקת התאמה לניידים" והזינו את כתובת האתר. בהנחה והתוצאה אינה מספקת, יש להכיר תוכנות משלימות שמאפשרות לבצע התאמה מהירה ויעילה.

תוכנת הנהלת חשבונות 

מדובר בתוכנה לניהול והפקת מסמכים וחשבוניות באופן זול ומהיר, לצד מעקב אחר תשלומים, תמיכה במגוון סוגי מטבע, הפקת דוחות מתקדמים, ייבוא לקוחות מתוכנות מקבילות, שליחת מסמכים דרך וואטסאפ ועוד.

הוצאה חכמה

אם נסכם, נציין שכיום גם עסקים קטנים צרכים להכיר ביעילות התוכנות השונות, וזאת כי בחירה חכמה מניבה תשואה גבוהה, כך שאין להחשיב זאת כהוצאה, אלא כהשקעה!

גלילה לראש העמוד