כיוונים

כיוונים

גאדג'טים למעשנים

אנשים רבים מעשנים במשך שנים את אותו מוצר, ולו כי הם לא נחשפו למגוון העשיר שתחום העישון יודע להציע וחבל. אם רק מביטים לצדדים, ניתן למצוא מגוון חלופות יותר בריאות, יותר מהנות ואף יותר זולות. מבקשים להתחיל להכיר את התחום יותר לעומק? התחילו עם רשימת גאדג'טים ייעודיים למעשנים:

גאדג'טים למעשנים

וופורייזרים

וופורייזר הנו מכשיר עישון, או יותר נכון מכשיר אידוי אשר מאפשר למצות את החומר הפעיל באופן יעיל ומרבי, מבלי תופעות לוואי מיותרות, מזיקות ומלאות עשן. מכאן שמבלי להדליק אש ולפזר עשן, ניתן להפיק אדים סמיכים – מלאי ארומה וטעם. כיום התחום מאוד מפותח, כך שמתאפשר למצוא וופורייזרים עבור אידוי (רק אדים נקיים) ווופורייזרים ייעודיים עבור אידוי נוזלי הצמח. בדקו איזה מהוופורייזרים מתאים לכם בהתאם ליעד ולהעדפה אישית, והתחילו להכיר את הסוגים האיכותיים, המעוצבים ושמציעים למשתמש חוויה ברמה אחרת.

ערכת סיגריה אלקטרונית

ערכת סיגריה אלקטרונית מונעת את ספיגת העשן ישירות לריאות, ועל כן מציעה חלופה יותר בריאה. לסיגריה זו סוללה לצד סליל חשמלי שביחד מייצרים את החום שאחראי על איוד הנוזלים, כך שללא ספק מדובר בחלופה בריאה. מבחינת שימוש התרחיש הוא כזה: המעשן לוחץ על כפתור ולוקח שאכטה של אדי ניקוטין ונושף החוצה אדי מים (בעיקר). מה עוד יש לדעת? הסוללה מאפשרת שימוש רציף במשך שעתיים וחצי, הערכה מגיעה עם כבל USB ובכל סיגריה אלקטרונית ניתן להזין כ3 מ"ל של נוזל.

משחקים ומעשנים

אתם אוהבים לעשן? את המצית שהופכת את הכול לאפשרי ובין היתר גם לשחק, כבר הכרתם? אם לא, מוטב שתכירו: מצית שהיא גם ספינר וגם מצית חשמלית נטענת. מכאן שבין אם השילוב קוסם לכם ובין אם מחפשים מתנה מקורית לאדם קרוב – התשובה מולכם. סובבו, תעשנו ועופו על זה.

טלסקופ כיס לצמחים

בין אם אתם פשוט אוהבים לעשן ירוק, ובין אם אתם זקוקים לעשן ירוק, מוטב (או יותר נכון נחמד) להכיר טלסקופ כיס לצמחים. במה מדובר? בכלי קטן ממדים שמאפשר לחקור את טיב הצמח מקרוב. המכשיר מגיע לצד אפליקציה ייעודית שניתן לחבר לכל טלפון חכם, כך שמתאפשר להגדיל עד לרמה של X30 זום את פני השטח. מכאן לפני שממהרים לעשן, ניתן לחוות דעה על איכות החומר – מעניין!

מתקן למילוי קונוסים

אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לעשן ובו זמנית לארח כראוי עם מיטב כלי ההגשה, מוטב להכיר שגם בתחום העישון יש מתקן שיהפוך כל אירוח להרבה יותר מושקע. מתקן למילוי קונוסים מכיל 4 חורים בקוטר ייעודי, כך שניתן להכין בו זמנית 4 סיגריות מוכנות לפעולה. פרקטי ומרשים כאחד.

שואב אבק שולחני

מכירים שמקססים, מעשנים ובסוף התהליך השולחן דורש ניקוי יסודי, אך מצד שני למי יש כוח לקחת מטלית ולשטוף מתחת לזרם המים? ובכן שואב אבק שולחני מצד אחד מהווה פתרון של סטלנים, אך מצד שני משעשע ויעיל – מאפשר לאסוף את שאר השאריות עבור הפעם הבאה. את השואב הקטן מניעים ידנית על פני השולחן, בזמן שהוא שואב לתוכו את שלל השאריות – פשוט ונחמד!

אמצעי הסתרה

שואפים לשמור את חומר העישון לעצמכם ובו זמנית להיות בטוחים שאף אחד לא יעלה על דעתו שהוא עומד אל מול חומר שמוכן לגלגול? הכירו: פחית קוקה קולה תמימה למראה שמאפשרת הסתרה יעילה. הפחית חלולה, בעלת משקל רגיל ומאפשרת פתיחה נוחה (ולא נראית), דרכה ניתן להכניס כל שמבקשים להצניע.

עצרו ותבחנו

עתה עצרו ותבחנו מה נחוץ, מה אתם רוצים לנסות, או מה עונה במדויק על ההגדרה שלכם למתנה, ופשוט תכירו יותר לעומק תחום שגם כך מתעסקים בו מדי יום, וזאת כי ייתכן שאתם עומדים להכיר חלופה (או תוספת) יותר ראויה ומועדפת.

גלילה לראש העמוד