מתי הזמן הנכון לקנות משקפי שמש?

יש אנשים שמשקפי שמש הם לא תכשיט או אביזר אופנה נלווה בעבורם, אלא צורך יום יומי כאמצעי הגנה על העיניים. במדינת ישראל שהשמש שולחת את קרניה בצורה עוצמתית, חשוב להגן על העיניים מפני הנזקים האפשריים. משקפי השמש הן מצרך אישי ולכל אחד מתאים סוג אחר של משקף. האחד נוטה יותר למשקפי ספורט, האחר למשקפי טיולים, יש משקפי יום יום שמתאימים לעבודה וליציאות. כמובן שלכל משקף יש עיצוב שונה ועל כן הבחירה במשקפיים המתאימים ביותר היא אישית מאוד ותלויה בהרבה פרמטרים.

מתי הזמן הנכון לקנות משקפי שמש

האם כדאי לקנות בקיץ?

לעיתים אנחנו נזכרים לקנות משקפי שמש רק בקיץ, כאשר יותר חם, וכשהשמש חזקה. אנחנו הולכים לים לעיתים קרובות, ואז אנחנו גם מרגישים את הפער בין השמש של הקיץ והשמש של החורף. לקנות משקפיים בקיץ יכול להיות מאוד משתלם, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת ההיצע שקיים בשוק. בקיץ הרבה חברות מרבות לעצב מותגים חדשים, להוציא דגמים חדשים ובכך גם יש מבצעים מיוחדים על שלל דגמים. אז אם חשבתם שלקנות משקפי שמש בקיץ זה עסק יקר – חשבו שוב. אתם עשויים למצוא משקפי שמש איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

האם כדאי לקנות בחורף?

ללא שום ספק העונה של משקפי השמש היא בעיקר הקיץ כאשר חם והשמש יוקדת. יחד עם זה, גם במהלך החורף יש צורך במשקפיים נגד השמש, כי יש לא מעט ימי שמש חמים או ימים בהם השמש מבצבצת מבין העננים. עם זאת, מכיוון שהעונה של המשקפיים שמורה לתקופת הקיץ, בחורף ניכר כי ישנם מבצעים שונים על שלל המשקפיים, כמו אחד פלוס אחד, משקפי ראייה יחד עם שמש, ועוד. לכן כדאי לשקול רכישת משקפיים גם במהלך החורף.

מה תפקידם של משקפי השמש?

אחד התפקידים העיקריים של משקפי השמש הוא להפחית את עוצמת האור שמגיעה ישירות מהשמש, כך שהעין תוכל לתפקד בצורה נוחה ולא תתעייף. תפקיד נוסף שיש למשקפיים הוא לסנן את קרני השמש, לכן חשוב לבדוק את עוצמת הסינון שיש במשקפיים שתרצו לרכוש, ולראות שהם אכן מסננים את השמש באופן האידיאלי ביותר. כמו כן, משקפי השמש מצמצמים את העיוותים בעיניים, שכן אלה פוגעים בראייה שלנו לאורך הזמן.

שנסכם? לפני שאתם ניגשים לקופה ומשלמים בדקו שיש לחברה אחריות על המשקפיים לכמה שנים טובות, שיש תקופת ניסיון שבה אם אתם מרגישים כאב או חוסר נעימות ניתן לבצע החלפה, ובסופו של דבר אחרי כל המידע שצוין לעיל, תוכלו לבצע רכישה מושכלת וחכמה.

השארת תגובה