כיוונים

כיוונים

עבודה בחו"ל: קנדה היא היעד הבא של הישראלים!

מחפשים את האתגר הבא בחיים? רוצים להתפרנס כמו שצריך ועל הדרך ליהנות מחוויה ייחודית? לא חוששים מאקלים שונה מזה שאנו מכירים כאן בישראל? ובכן, יכול מאד להיות שהאפשרות של עבודה בקנדה מתאימה גם לכם. מדי שנה מאות ישראלים עושים את הצעד ועוברים לקנדה המציעה למי שמתגורר בה מגוון אפשרויות פרנסה נוחות ומשתלמות, מגורים במחירים נוחים ובעיקר הרבה מאד חוויות. אם גם אתם רוצים לחוות משהו שונה, זוהי בהחלט אפשרות שאתם צריכים לשקול, אבל אין ספק שצריך להבין בדיוק מה זה אומר ובמה זה כרוך. על כן, אנו רוצים להסביר בדיוק למה עבודה בקנדה היא כל כך משתלמת, האם זה משהו שאפשר לעשות לטווח ארוך או לתקופות קצרות בלבד ולהסביר על קצה המזלג איך זה עובד ואיך אפשר לצאת לדרך. בהצלחה!

להרוויח כמו שאתם חולמים

אם כך, ישנן לא מעט סיבות שמסבירות מדוע עבודה בקנדה היא הזדמנות מצוינת לישראלים, אבל אין ספק שחשוב להתחיל עם הסיבה החשובה מכולן – הפרנסה. גם בהשוואה למדינות מפותחות אחרות, נחשבת קנדה לאחת הכלכלות המשגשגות והיציבות ביותר בעולם כולו. גם כאשר מדובר על עבודות כפיים ועבודות פשוטות כביכול, השכר השעתי הממוצע בקנדה נחשב לגבוהים בעולם, וכך היא מושכת אליה אלפי מהגרים מדי שנה ששואפים לעתיד כלכלי טוב ויציב יותר.

עבודה בחו"ל: קנדה היא היעד הבא של הישראלים!

מחייה נוחה וזולה

אז משכורות גבוהות זה נפלא, אבל רובינו מבינים שזה לא ממש שווה אם ההוצאות שלנו גדולות וזה בהחלט משהו שכולנו מכירים מהמחייה שלנו כאן בישראל. בקנדה לעומת זאת, המחייה זולה הרבה יותר ונוחה הרבה יותר. שכר הדירה הממוצע זול משמעותית משכר הדירה בארץ בהשוואה לרמת ההכנסה וזה כבר אומר שאנחנו יכולים ליהנות משהות די נוחה ואפילו יש לנו את האפשרות לחסוך כמה שקלים בכל חודש.

קהילה חמה ומזמינה

אז נכון שהעבודה היא חלק משמעותי מהחיים שלנו כשאנו בוחרים לעבור לגור במקום אחר, אבל כמובן שזה לא הדבר היחיד וחשוב לדבר על שעות הפנאי אחרי העבודה. במובן הזה צריך לדעת שהתושבים הקנדיים המקומיים הם אנשים חמים ששמחים לקבל לחיקם מהגרים שבחרו לעבוד במדינה. מעבר לכך, אם החיבור למסורת ולעם היהודי חשוב לכם, תוכלו להיכנס אל הקהילות היהודיות הרבות שנמצאות במדינה במקומות שונים.

נופים עוצרי נשימה

אז דיברנו על האוכלוסייה המזמינה, אבל מה לגבי הנופים שסובבים אתכם ברגעים שונים בחיים שלנו בקנדה? ובכן, אם אתם אוהבים ליהנות מהטבע שמסביבכם, קנדה היא בהחלט המקום הנכון עבורם. יערות גדולים, מפלים, אגמים ונחלים לרוב, כבישים בלתי נגמרים והמון אפשרויות לטיולים ולקמפינג. מעבר לכך, בכל עיר גדולה תמצאו מרכזי קניות ובילוי שוקקי חיים, כך שאתם לא צפויים להשתעמם אפילו לרגע אחד.

מדיניות ההגירה של קנדה

אז איך עושים את זה? ובכן, חשוב מאד לדעת שקנדה היא מדינה המעודדת הגירה למטרות עבודה ומאפשרת במיוחד לישראלים לעבור אליה לצרכי עבודה. בניגוד למדינות אחרות אתם לא צריכים כישורים מיוחדים, תואר מסוים או תעודה מקצועית ויכולים להוציא בקלות ויזת עבודה שתאפשר לכם לעסוק בכל תחום שהוא. במובן הזה קנדה מתאימה גם למי שרוצה חוויה קצרה ונקודתית וגם למי שמחפש אפשרות עבודה לטווח הרחוק. איך עושים את זה? ובכן, אנו ממליצים להיעזר באתרים כמו פליי ג'וב שיעזרו לכם למצוא את העבודה שהכי מתאימה לכם וגם ילוו אתכם בחלקים הטכניים של הוצאות הוויזה. עבודה בקנדה היא אפשרות מצוינת לישראלים בלי שום ספק. בהצלחה!

גלילה לראש העמוד