כיוונים

כיוונים

רוכשים מקצוע: לא רק עם תואר ראשון!

רוכשים מקצוע

מי שירשם ללימודי תואר ראשון, ימצא את עצמו מבלה מספר שנים במאבק לשפר בגרויות, להתכונן לבחינה הפסיכומטרית, לשלם את שכר הלימוד הגבוה, לקבל מלגה, ובכלל  -להיאבק כלכלית פיזית ורוחנית על מנת להוציא את התואר המיוחל.

כיום, ישנם לא מעט סטודנטים שמתקשים ללמוד לתואר ראשון, בין אם מדובר בשעות לימוד ארוכות ומפרכות, לבין אם מדובר בבחירת מקצוע שאינו מתאים לאופיים, מה שהופך את הלימודים לקשים יותר ואפילו למשעממים.

בשל כך, רבים פונים דווקא לבחירת קורסים מקצועיים ובחירת מקצוע שכדי ללמוד ולהכיר אותו – לא חייבים להוציא תואר ראשון, אלא רק לימודי תעודה. אז אילו מקצועות אפשר לרכוש ללא תואר? הנה כמה מקצועות מעניינים:

לימודי איפור מקצועי

את הדוגמניות שעל המסלול, את הדמויות שבפרסומות או בחדשות, את השחקנים שבסרטים, שחקני התיאטרון ושאר הדמויות שאנו אוהבים ומכירים: מאפרים אנשי מקצוע אשר למדו את מקצועות האיפור והיופי.  באמצעות קורסים ללימוד איפור מקצועי אפשר להיכנס אל עולם הבמה, הטלוויזיה, עולם התיאטרון, ולהיות בעלי מקצוע שהפך עם השנים לפופולארי במיוחד. מאפרים דרושים גם בסקטור הפרטי, והם עובדים לא מעט עם אנשים שזקוקים לאיפור לאירועים. מי שילמד את תחום האיפור יוכל לעבור כשכיר באחד מגופי התקשורת הגדולים (והקטנים) או שיצליח  לעבוד כעצמאי, מול המגזר הציבורי והעסקי.

קורסים ללימוד איפור מקצועי

לימודי פרסום ושיווק

אם יש לכם רעיונות לפרסומת מצחיקה, אם אתם כותבים תכנים קצרים מעולים, אם אתם אלופים במשחקי מילים – ייתכן ולימודי הפרסום מתאימים לכם. כיום, מכללות ללימודי פרסום ושיווק, מציעות שנת לימודים שבסופה תעודה מקצועית והמון כלים שיעזרו לכם להיכנס אל עולם הפרסום והשיווק.

באמצעות קורס פרסום מקצועי, אפשר להכיר את הדרך ליצור אסטרטגיה שיווקית, לדעת כיצד מפצחים בריף (*בריף הוא מסמך עם הנחיות של לקוחות), להכיר את התוכן השיווקי, ללמוד מושגים בהפקה ובימוי, לכתוב תסריטים, ומכאן להפוך לקופירייטרים מעולים! תחום זה דרוש מאד בעולם דיגיטאלי המתקדם, בעוד שעבודה כעצמאי או במשרד פרסום – תקנה לכם עולם צבעוני, מעניין ומרתק.

לימודי בישול וקונדיטוריה

במידה ואתם מרגישים כי בישול או קונדיטוריה הם האהבה שלכם – תוכלו לבחור בקורס בישול או בקורס אפייה וקונדיטוריה. מכללות שף למיניהן מציעות קורסים מקצועיים עבור מי שהעולם הקולינארי מושך אותו במיוחד. בקורסים אלה, לומדים את יסודות הבישול, את הדרך לעבוד במטבח, כיצד להכין מנות טובות, לתפעל פסים במטבחים ועוד, תוך שעם הלימודים והניסיון שנצבר – אפשר להפוך לטבחים, קונדיטורים, או שפים מעולים!

גלילה לראש העמוד