כיוונים

כיוונים

בחירת משקפיים עבור פעילות גופנית

 

אם אתם נוהגים לבצע פעילות גופנית באופן יום יומי, ואתם חובשים משקפי ראיה: אתם בוודאי תוהים כיצד אפשר לשלב את המשקפיים עם הפעילות. לשמור על כושר גופני, זה דבר נפלא! בעוד שישנן לא מעט פעילויות שמהן ניתן לבחור. החל משחייה, ריצה, אימון טניס, חוגים בחדרי כושר ועוד. עד לפעילויות אקסטרים כמו גלישת גלים, טיפוס הרים, צניחה חופשית וכדומה. אבל מהם דגמי המשקפיים שכדאי להכיר? הנה רשימה של כאלה המיועדים לפעילות ספורטיבית:

משקפי שמש אופטיים

כאשר אתם יוצאים אל פעילות גופנית במקום חיצוני, רצוי להצטייד במשקפי שמש עם עדשה אופטית. כיום, כמעט כל רשתות האופטיקה מציעות שילוב של עדשת ראייה עם עדשה שמסננת את קרני השמש (משמע: עדשה כהה מגנה מפני קרינה). בעוד שכמעט מכל דגם שקיים על המדפים, הוא כזה שאפשר לייצר עבורו עדשות אופטיות.

 

עדשות מגע

לפעילות ספורטיבית מתונה יותר כמו: אימון אירובי, יוגה, פילטיס, זומבה, או ריקוד בסגנונות שונים יתאימו עדשות יומיות. אם אתם רוצים להראות נפלא בזמן שאתם מביטים על גופכם במראה – מומלץ לבחור עדשות מגע איכותיות.

 

משקפיים צמודות עם רצועה

אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית תחרותית, קבוצתית או פעילות אקסטרים, רצוי לבחור משקפי ראיה מוגנים. משמע: עם מגן שמתלבש עליהן בנוחות, כמו גם כאלה שמכילות רצועה המיועדת להצמדה של המשקפיים, ואל החלק האחורי של הראש.

 

בחירת המשקפיים – כיצד עושים זאת נכון?

בזמן שאתם בוחרים משקפיים שיתאימו לפעילות ספורטיבית, יש להתייעץ עם המאמנים, ולנסות להבין מהו הדגם שיתאים עבור הפעילות. מלבד זאת, כדאי לברר את הדבר גם מול המומחים ברשתות האופטיקה. זאת משום שלכל פעילות, ישנו דגם שיכול להיות בטוח ומושלם.

בזמן שאתם בוחרים את המשקפיים, שימו לב כי הם חזקים ויוכלו להתמודד עם נפילה או פגיעה. עוד חשוב לבחור דגם נוח, שיושב על הפנים בצורה שלא תפריע לכם לעסוק בפעילות. בכך תוכלו לשמור על כושר, ולעשות זאת בנוחות ובקלות!

 

גלילה לראש העמוד