כיוונים

כיוונים

איך ליהנות מכמה שיותר שילובי בגדים עם כמה שפחות פריטים?

מי אמר שכדי להתלבש בשיא הסטייל, חייבים למלא את הארון בבגדים? האמת היא שאפשר להסתפק בכמה פריטים בודדים כדי ליצור מגוון רחב של אאוטפיטים, כך שאין צורך להעמיס בגדים במלתחה. כיצד תיהנו ממגוון שילובי בגדים עם כמה שפחות פריטים? יש לנו כמה רעיונות נהדרים בעבורכם!

סטייליסטית אישית

עצה מקצועית

אם אתם עומדים לקראת חידוש הארון, או מתכננים ליצור לעצמכם סטיילינג חדש, מוטב שתשוחחו עם אשת מקצוע בתחום, כזו שתוכל לייעץ לכם ולסייע לכם למצוא את הגזרות המחמיאות ביותר. למעשה, מחיר סטייליסטית אישית הוא ללא ספר מחיר משתלם, משום שהמידע המקצועי שהיא תעניק לכם, ישרת אתכם לכל החיים.

רכשו פרטי בייסיק בצבעים ניטרליים

רוצים ליצור מגוון רחב של שילובים? רכשו פרטי בייסיק בצבעים ניטרליים, כאלה שיוכלו להתאים למגוון רחב של אאוטפיטים. גם לנשים וגם לגברים מומלץ להצטייד בחולצות\גופיות בצבעי שחור ולבן, כמו גם ג'ינס ניטרלי ופשוט אחד. הפריטים הללו יסייעו לכם ליצור כמה וכמה אאוטפיטים, כשניתן לשלב ביניהם או לצרף אליהם אביזרים ותכשיטים שונים.

כמו כן, למרות שכולנו אוהבים לרכוש מעילים, אין צורך להגזים. רכשו 2 מעילים בשני גוונים שונים, וג'קט ג'ינס שיאפשר לכם ליצור שילובי בגדים שונים. נוסף לכך, כדאי לרכוש חולצה מכופתרת לבנה, כזו שתאפשר לכם ליצור לוק חגיגי בקלות. אגב, נשים יכולות ליצור לא מעט אאוטפיטים מחולצה מכופתרת, כשניתן ללבוש אותה כעליונית ואף ניתן ללבוש אותה כפי שלובשים חולצת קשירה.

שמלה אחת – מגוון רעיונות

נשים – הפסקה הזו היא עבורכן! באמצעות שמלה שחורה רפויה אחת, ניתן ליצור מגוון רחב של אאוטפיטים, כשיש להיעזר באקססוריז שונים. הנה כמה דוגמאות:

  • חגורת מותן תאפשר ליצור גזרה ייחודית ומחמיאה לשמלה. אגב, באמצעות חגורת מותן אפשר לשלוט על אורך השמלה ואף "לקצר" אותה מעט.
  • לבשו את השמלה כשהיא רפויה, והוסיפו שרשרת צבעונית שתעניק גוון ייחודי לאאוטפיט.
  • מעל השמלה ניתן ללבוש שרוולון בצבע שונה.

עשו סדר בארון

יש לכם חולצה שכבר שנתיים לא ראתה אור יום? הארון שלכם מלא בפריטים שאין להם שימוש? עשו סדר בארון, והוציאו את כל פריטי הלבוש שקטנים עליכם, אלה שכבר לא תלבשו עוד וגם את הג'ינס ההוא שאתם כל כך אוהבים, אבל לא מוצאים הזדמנות ללבוש. השאירו בארון רק את הפריטים הנחוצים לכם, והימנעו מאגירה מיותרת של בגדים.

תוכלו להעביר את הבגדים לעמותות, למעונות או לכל מי שזקוק להם. כך, גם תפנו מקום בארון, וגם תתרמו את הפריטים לאנשים שיוכלו ליהנות מהם.

 

כדי ליצור מגוון רחב של אאוטפיטים, אין צורך בערימות של בגדים. באמצעות כמה פריטים בודדים, תוכלו ליצור לוקים שונים, כמו גם שילובי בגדים שיפתיעו את הסביבה שלכם בכל פעם מחדש. אין באמת צורך לאגור בגדים בארון, לכן מוטב לרכוש רק את הפריטים החיוניים בעבורכם. בהצלחה!

גלילה לראש העמוד