כיוונים

כיוונים

חם מהתנור: ספרים חדשים שאתם חייבים לקרוא

ספרים

עולם הספרים הוא עולם מרתק שזוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, לא מעט בזכות מגפת הקורונה אשר הגדילה את סך מכירות הספרים החדשים בעשרות אחוזים. ההבנה כי ספר הוא מקור ידע אבל גם מקום שבו אפשר לגלוש במחשבות, להעמיק וכן לצאת מהשגרה היא זו שהופכת את הספרים החדשים שאתם חייבים לקרוא לחוויה בלתי נשכחת הן בעבור מבוגרים והן בעבור ילדים. אם עד לפני מספר שנים רכישה של ספרים התרחשה רק במרחב הפיזי, כיום באמצעות רכישה אונליין ניתן להתחדש בספרים חדשים של סופרים מובילים וזוכי פרסים. מהם הספרים החדשים שאתם חייבים לקרוא? להלן סקירה מיוחדת שבעזרתה תוכלו להיות מדויקים יותר בבחירה של ספר חדש כמו גם להתחדש בספר שיפתח לכם את הדמיון, יכניס אתכם לאווירה ויאפשר לכם להתנתק מצרות היום יום. להלן סקירה מיוחדת וחגיגית של הספרים המובילים שאתם פשוט חייבים לקרוא:

ג'ון גרישם – עת לחמול

ג'ון גרישם נחשב לגדול סופרי המתח הפועלים היום. ספריו נמכרו במאות אלפי עותקים בישראל וכעת יוצא ספרו השלישי העוסק בדמות ג'ייק ברינגס – הגיבור המרכזי של ספריו בשנים האחרונות. מדובר בספר מרתק שהפך לאחד מהנמכרים ביותר בקטגוריה של ספרים חדשים, ולא בכדי. ג'ון גרישם הוא סופר שמצליח לרתק את קהל הקוראים וכן ליצור סדרה של ספרים שמצליחה להגיע כבר שנים ארוכות לראש דירוג רבי המכר. ספרו החדש עת לחמול מצטרף לשורה ארוכה של ספרים מצליחים שהפכו את ג'ו גרישם לאחד הסופרים החשובים במאה ה 21.

האורחת המושלמת – אמה רוס

הסופרת אמה רוס היא סופרת פורצת דרך שספרה הקודם האומנת זכה לשבחים רבים מצד המבקרים כמו גם קוראים. בספר החדש שלה עוסקת אמה בסיפור מרתק אודות ילדה בת 14 שנשלחת מבית יתומים למשפחת אומנה, אולם לאחר זמן קצר מתגלה כי הסכנה אורבת לה והיא נאלצת להתמודד עם סודות ושקרים כמו גם לא מעט כאב. ספר מרתק ומומלץ בעבור חובבי ז'אנר המתח והאימה.

הבן האובד – גרג הורביץ

פרויקט X של הסופר זוכה הפרסים גרג הורביץ חוזר לחיים בספר חדש בשם הבן האובד. הספר מתמקד במשימות חשאיות אליהן נשלח אואן סמוק, דמות מסתורית של ילד אשר אומן וגדל במסגרת התוכנית ובחייו הבוגרים לוקח חלק בפעילויות חשאיות בעבור אנשים נואשים שנמצאים במצוקה. לאחר שיחת טלפון מפתיעה מאמו, העלילה הופכת לדרמטית ועוצרת נשימה בכל פרק.

גברים ללא נשים – הרוקי מורקמי

ספר מרתק זה עוסק בעולם ללא נשים. שבעה גברים מוצאים את עצמם לבד ונאלצים להתמודד עם שלל אתגרים שנוגעים  לחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. הסופר היפני נחשב לעילוי וספריו תורגמו למעל 50 שפות וכן זכה בשורה של פרסים בעקבות כתיבה קולחת אבל גם הומוריסטית שנוגעת בלבבות של המונים בכל רחבי העולם. ספרו החדש גברים ללא נשים נחשב לאחת מהיצירות הגדולות ביותר שלו.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו גם אתם להתחדש בספר חדש, במחיר מצוין ועם שימת דגש על קבלת הספר במשלוח מהיר עד הבית. מדובר בקדמה שהובילה לכך כי הספרים החדשים נמכרים כמו לחמניות חמות ועדות לכך ניתן למצוא בחוסרים של חלקם בחנויות הפיזיות. דווקא דרך הפלטפורמה האינטרנטית של חנויות הספרים ניתן ליצור תהליך רכישה אידיאלי שבמסגרתו כל חובב ספרים יכול לבצע את הרכישה, מבלי לצאת מהבית ועם יכולת לחדש את הספרייה בבית עם מיטב הסופרים והסופרות מהארץ ומהעולם.

גלילה לראש העמוד