כיוונים

כיוונים

עושים סדר: פתרונות אחסון יעילים לנעליים

הנעליים מפוזרות בכל מקום? יש מה לעשות בנידון. באמצעות פתרונות אחסון יעילים תוכלו לאחסן ולהציג את הנעליים בצורה מסודרת, ובכך לשמור ולגשת לאוסף שלכם באופן קל, מהיר אך גם מאורגן.

פתרונות אחסון לנעליים: שפע של אפשרויות

אין ספק כי אוסף נעליים מרשים מחייב נקיטת צעדים בכל הקשור לשמירה על סדר, מתוך מטרה להימנע מבזבוז זמן מיותר של חיפוש אחר הזוג האהוב עלינו. אם הנעליים שלכם זרוקות בכל פינה ואתם כבר לא יודעים מה לעשות, זה הזמן להתחיל ולארגן את האוסף באמצעות פתרונות אחסון. מדובר בפתרונות שמתאימים גם לחללים קטנים, והם מאפשרים לכם לסדר את הנעליים ואף ליצור נגישות גבוהה המתבצעת באופן קל ופשוט. כיצד תוכלו להטמיע את אותם פתרונות אצלכם בבית? להלן ההצעות שלנו:

ארון נעליים

הפריטים המבוקשים ביותר הם ארונות נעליים, ולא בכדי. מדובר בארונות אותם ניתן להזמין מראש בהתאם למידות החדר או להציב אותם אפילו בסלון, כפריט דקורטיבי לכל דבר. שימו לב כי הזמנה של ארון נעליים בהתאמה אישית עשוי לעלות לא מעט כסף, אולם במידה ויש לכם אוסף גדול של נעליים – מדובר בפתרון אידיאלי ובהשקעה כספית משתלמת לכל הדעות, הן בשל האיכות והן בשל האפשרות לאחסן עשרות זוגות נעליים במקביל ובאופן מסודר. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולבחון את הדגמים השונים בהתאם לקונספט העיצוב של החדר, לצורך ביצוע רכישה מותאמת אישית.

עושים סדר פתרונות אחסון יעילים לנעליים

קופסאות PVC

מדובר בקופסאות פשוטות אותן ניתן לרכוש בגדלים שונים, כאשר במסגרת פתרון האחסון הזה עורמים את הקופסאות האחת על השנייה, ובכך יוצרים ארונית נוחה לצורך שליפת זוג הנעליים הרצוי. מאחר ומדובר במוצר שקוף, מומלץ להדביק על גבי הקופסא את סוג הנעליים ואפילו את המידה (במידה ומדובר בארון נעליים משותף) כך שתוכלו לשלוף בקלות את הנעליים מבלי לבזבז זמן. קחו בחשבון שחלק מהקופסאות אטומות ללא אוורור, והמצב יכול לגרום לנעליים להעלות ריח רע, ולכן מומלץ לרכוש קופסאות עם פתחי אוורור או ליצור כאלה. תמיד אפשר להיפטר מהריח הרע, אבל אפשר גם למנוע אותו מלכתחילה.

מתקן נעליים מבד

מתקן נעליים מבד הוא מתקן אותו ניתן לתלות בתוך הארון או מחוצה לו, כאשר לכל מתקן יש מספר תאי אחסון בעבור הנעליים. מדובר בפתרון אחסון חסכוני מבחינת העלות הכספית (לרוב טווח המחירים נע בין 100-300 ₪ לכל היותר) אך גם מהווה דרך מצוינת לאחסן את הנעליים בחללים קטנים יחסית.

מתקן נעליים נייד

מדובר במתקן על גלגלים אותו ניתן להזיז ממקום למקום או להשאיר במצב נייח. בממוצע ניתן למקם בתוך המתקן כ 30-40 זוגות נעליים, אולם יש לקחת בחשבון כי מדובר במתקן יחסית גדול ולכן מומלץ למקם אותו בחדר ארונות ייעודי או בחדר השינה, ולא בסלון. הקפידו לבחור ביצרן מוביל שמספק לכם לא רק את המתקן במשלוח עד הבית אלא גם באחריות מלאה, כל זאת בכדי להבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה.

לסיכום, באמצעות פתרונות האחסון אותם הצגנו לכם תוכלו לאחסן את הנעליים – ולהציג אותם לראווה.

גלילה לראש העמוד