כיוונים

כיוונים

שירותי טלמטינג לעסקים: כך תעשו את זה ב2021

אם בשנות ה90 שירותי טלמרקטינג הפכו לשיטת מכירות יעילה, הרי ששנת2021 שמה את הטלמרקטינג מאחור, ומציגה את הדבר העכשווי והנכון ביותר לתקופה: שירות טלמטינג. אבל מהו השירות הזה? מדוע הוא מתאים לעסקים, ומה היתרונות? הפרטים, בהמשך.

שירותי טלמטינג – מה זה אומר?

שירותים מסוג זה נועדו כדי לתאם פגישות עבור מכירת מוצר או שירות. השירות כולל מוקד תיאום פגישות שמטרתו לקדם עסקים תוך פנייה ללקוחות ותיאום פגישות בין הלקוח לבין אנשי מכירות, כמו למשל סוכני רכב, סוכני נדל"ן, פגישות של נציגי חברות סלולר או לווין, מומחים בייעוץ עסקי, בבניית אתרים, ושאר שירותים או מוצרים.

טלמטינג מטרתו לפתוח דלתות עבור מחלקת השיווק של בתי עסק וחברות: דלתות שיובילו אל בית הלקוח או אל בכול מקום אחר. השירות ניתן על ידי מוקדנים שמקבלים רשימת לקוחות פוטנציאליים או פלט נתונים, והוא נועד בדרך כלל עבור חברות גדולות כמו חברות תקשורת, חברות העוסקות בפיננסים או בריאות, עמותות, ארגונים גדולים, מוסדות וכולי.

המטרה היא לייצר מודעות אודות מוצר או שירות בקרב צרכנים ולעורר עניין בקרב מי צרכנים ולקוחות עמם מנסים הנציגים לקבוע פגישות מכירה. טלמטינג נועד כדי להציף את מי שנמצא בצד השני של הקו במידע ותוכן, שבסופו של דבר יוביל לפגישה או לקבלת שיחות נוספות אל העסק  ולידים נוספים.

שירותי טלמטינג לעסקים: כך תעשו את זה ב2021

מה ההבדל בין טלמרקטינג לטלמטינג?

ההבדל בין טלמרקטינג לטלמטינג הוא שטלמרקטינג היא שיטת מכירה טלפונית שכבר אינה יעילה בעיקר בעולם של סינון שיחות, בעוד שטלמטינג הוא מוקד תיאום פגישות שנחשב הגיס הראשון בתהליך שיווק שנועד לפתוח דלתות. הוא נועד כדי להיכנס לשטח של הלקוח הפוטנציאלי, לפנות 'מוקשים' עבור נציג המכירות של החברה או בית העסק, ולקדם תהליכי שיווק.

מה היתרונות של שירות כזה?

יש לא מעט יתרונות בבחירת שירות כזה כמו הכנת השטח לקראת מכירה, עליה דיברנו קודם, הכנה שמבצעים נציגי של חברת הטלמטינג. חברה מקצועית שנבחרה כדי לייצג את בית העסק ולשגר מוצר או שירות תוך תיאום פגישה.

שירות כזה משדר מקצועיות ואמינות בעיקר כשנקבעת פגישה לפני מכירה שאינה טלפונית אלא פרונטלית ואמינה.

עלויות שירותי טלמטינג לעסקים נמוכות יותר מאשר תשלום משכורות לעובדים קבועים שיבצעו את השיחות, משום שהחברות אשר מציעות את השירות עובדות במסות גדולות ובמחיר משתלם.

עובדי טלמטינג מנוסים ויודעים כיצד להניע תהליכי שיווק עד לתיאום פגישות ומבצעים עבור בעלי עסקים וחברות את העבודה הקשה והמפרכת של תיאום פגישות עם לקוחות פוטנציאליים.

כשאתם שוכרים חברה שתנהל עבורכם מכירות ופגישות, אתם חוסכים בעלויות של נציגי שירות או אנשי טלמרקטינג ונהנים מתהליך שקט שאינו מפריע לכם לנהל את בית העסק או החברה, תוך פיקוח של מנהלים מומחים. בשל כל אלה רבים כבר בשנת 2021 בוחרים את השירות הספציפי הזה לשיווק עסקים.

גלילה לראש העמוד